• Informacje na temat:

  przybysz paulina dzieci

Artykuły na temat: przybysz paulina dzieci
 • Paulina Przybysz i "Zwierzogród" ("Nie bój się chcieć")

  W najnowszym kinowym przeboju Disneya - "Zwierzogród" piosenkę w polskiej wersji zaśpiewała Paulina Przybysz. Oryginał wykonuje Shakira.

 • Paulina Przybysz jest w ciąży!

  O ewentualnej ciąży Pauliny Przybysz media donosiły już wcześniej, wtedy jednak były to informacje niepotwierdzone. Teraz błogosławionego stanu piosenkarki nie da się już ukryć - pisze "Super Express". Paulina Przybysz zaprezentowała swoje nowe kształty na imprezie w Fabryce Trzciny w Warszawie. Wspierała ją młodsza siostra Natalia, ale żadnego kandydata na ojca nie zaobserwowaliśmy. Zapewne...

 • Trasa koncertowa "Poeci rocka". Piotr Rogucki: Dzieci rewolucji

  ..., John Lennon, Jim Morrison (The Doors), Lou Reed, Janis Joplin i Patti Smith. Ponadczasowe utwory przypominają m.in. Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Sławek Uniatowski i Łukasz Lach...

 • Odmówiła dziecku autografu

  Paulina Przybysz występująca obecnie jako Pinnawela nie toleruje piractwa. W rozmowie z INTERIA.PL wokalistka przyznała, że często natrafiała na trefne egzemplarze płyt, na których śpiewała.

 • Premiera albumu Pinnaweli. Zakochana, ze złamanym sercem, z dzieckiem...

  W poniedziałek, 14 marca, ukazał się drugi solowy album Pinnaweli (Pauliny Przybysz). Płyta nosi tytuł "Renesoul". W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać utworów z tego wydawnictwa!

 • Dziecko, Jan Paweł II i świat

  Piotr Rubik w rozmowie z "Galą" ujawnia artystyczne plany: "Po pierwsze, płyta RubikOne , a na niej 13-14 utworów, które śpiewają same kobiety. Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe głosy. Na przykład Paulina Lenda i Ewa Maria Lewandowska z Mam talent , moje trzy solistki, czyli Zosia Nowakowska, Anna Józefina Lubieniecka i Marta Moszczyńska, poza tym znana wróżka Aida Kosojan-Przybysz, Isis Gee...

 • Wystartowała "Bitwa na głosy"

  Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Bitwy na głosy", w którym zaprezentowane zostały cztery pierwsze zespoły. Dowodzą nimi Mezo, siostry Natalia i Paulina Przybysz, Janusz Panasewicz oraz Edyta Górniak.

 • Przyziemna rozmowa

  Natalia "Natu" Przybysz po dwóch świetnie przyjętych albumach autorskich wydała płytę z piosenkami legendarnej Janis Joplin. Starsza z sióstr Przybysz (razem z Pauliną występowała w Sistars) to ambasadorka weganizmu i kontaktu z naturą. - Lubię też rodzić dzieci - deklaruje w rozmowie z INTERIA.PL mama 3-letniej Anieli i rocznego Jeremiego.

 • Pinnawela: Księżniczka pod dresiarską bluzą

  Zbiór obrazków Pauliny Przybysz trafił na okładkę jej drugiej płyty nagranej pod szyldem Pinnawela - "Renesoul". Album ukaże się 14 marca, czyli kilka dni później, niż pierwotnie planowano.

 • Pinnawela: Podróż po umyśle kobiety

  Po trzyletniej przerwie ukaże się nowa płyta Pinnaweli, czyli Pauliny Przybysz znanej z Sistars. Album "Renesoul" ukaże się na Dzień Kobiet, 8 marca.