• Informacje na temat:

  przyjaciel dody

Artykuły na temat: przyjaciel dody
 • Doda pogrążona w smutku po stracie psa. "Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel"

  ..."Umarł Mój ostatni czworonożny przyjaciel-Bestia. tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora, który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona, czyli 14stu lat, dokładnie 2 lata temu" - napisała Doda na Instagramie. Przy tej smutnej okazji wokalistka postanowiła podzielić się z fanami swoimi obserwacjami na temat psów. "Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingenrecji...

 • Nie zostawiajcie Dody!

  Menedżerka i przyjaciółka piosenkarki Maja Sablewska apeluje do fanów Dody.

 • Gdzie wypoczywała Doda?

  ..." - potwierdza w rozmowie z "Faktem" menedżerka wokalistki Maja Sablewska. Zdaniem informatorów tabloidu u boku Dody pojawił się tylko jeden mężczyzna, jej bardzo dobry przyjaciel z Warszawy. "Zachowywali się tak, jakby byli sobie bardzo bliscy, chociaż mieszkali w osobnych pokojach" - powiedziała "Faktowi" osoba uczestnicząca w wycieczce. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL.

 • Jak wygląda wymarzona suknia ślubna Dody?

  ...- mój przyjaciel, który pochodzi z tego samego miasta co ja. Znamy się od wielu lat. Jest jedną z najlepszych Dark Queen w Polsce i czasem sam lubi zakładać sukienki. Myślę, że to było dobre...

 • Nowy zespół gitarzysty Dody

  Idaho to nowy muzyczny projekt Sebastiana Piekarka, obecnego gitarzysty Dody, współpracującego wcześniej z m.in. grupą IRA, Braćmi i Kasią Kowalską. Nagrań zespołu możecie już posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Były gitarzysta Dody Tomek Lubert został oskarżony o prowokację i próbę wykorzystania solowego sukcesu piosenkarki.

 • Tajemnicza Doda

  ..., jednak w tym roku moi przyjaciele zaskoczyli mnie w sposób, o którym mogłam tylko pomarzyć" - pisze Doda. "Na początku poszliśmy na kolację-niespodziankę do Marriottu, gdzie czekali już na mnie rodzice(...) tak fascynujących urodzin i oddanych przyjaciół" - Doda napisała do fanów. Co według Was rozpoczęło nowy etap w życiu Dody? Czekamy na Wasze komentarze! Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach...

 • Stylizacja na Dodę!

  ...nasza wspólna cecha to ciepło bijące z Joli. Przyjaciele twierdzą, że jest ono też we mnie. Z Elżbietą Romanowską rozmawiała Ewa Pokrywa/AKPA.

 • Doda dziękuje za...

  Z okazji 26. urodzin Dody jej fani zorganizowali na niedzielnym (14 lutego) koncercie w Zabrzu specjalną prezentację. Wideo zapowiedział Nergal, prywatnie narzeczony Dody.

 • Doda: "Całe życie walczę"

  ...siebie, tylko dla kogoś innego. Dlatego też jest to sto razy większa odpowiedzialność. Ale ja jestem straszną zadziorą i mam taki charakter, że gram do końca". A co o występie Dody sądzi gospodarz(...) nieźle zaskoczyło. Jest swobodna, zna teksty piosenek i świetnie sobie radzi z repertuarem innych artystów. Jestem fanem Dody!" - śmiał się Miecznikowski. Podczas wizyty w studiu gwiazda zdradziła kilka...

Wideo na temat: przyjaciel dody
 • Przyjaciel Dody chce pobić Korwin-Piotrowską?

  Mariusz "Dżaga" Ząbkowski deklaruje, że chętnie "wyskoczy do kibla na sparing" z Karoliną Korwin-Piotrowską, której zdarzało się krytykować jego znaną przyjaciółkę Dodę. "To jest dwulicowe przeprowadzać z kimś wywiad, a po tygodniu mówić, że się żałuje tego wywiadu. To jest słabe" - mówi Ząbkowski. Mężczyzna chciałby się spotkać z dziennikarką w toalecie i wybić jej obłudę z głowy. "Kiedyś to zrobię" - zapewnia. (Agencja TVN/X-news)

 • Doda wraz z mężem na salonach

  Artystka zdradziła na swoim fanpagu, że wzięła ślub. ""Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba ,której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel"" - pochwaliła się. Mężem Doroty Rabczewskiej został Emil Stępień.

 • Nowy teledysk Dody

  Nowy klip do piosenki "Twa Energia", którą Doda nagrała w duecie ze swoim przyjacielem Dżagą.