• Informacje na temat:

  przyjaciel dziennikarza

Artykuły na temat: przyjaciel dziennikarza
 • Dramat Zofii Czerwińskiej. Odszedł jej przyjaciel

  Aktorka wielokrotnie opowiadała w samych superlatywach o swoim przyjacielu, z którym przeżyła wiele szczęśliwych lat. Towarzyszył jej wszędzie, także podczas wyjść służbowych. Brodacz Monachijski(...) morelowego dziennikarza "Angory" Bohdana Gadomskiego. Właściciel poszkodowanego psiaka był wówczas wściekły na gwiazdę i jej pupila. Sytuacja zakończyła się wizytą u weterynarza i rachunkiem za leczenie...

 • Marcin Prokop w "Na Wspólnej"

  Dziennikarz, który znany jest dzięki pracy we wspaniałych duetach, rozpoczyna grę solo? Marcin Prokop przyjął rolę w "Na Wspólnej". Niedługo przekonamy się, jak sobie poradził.

 • Tomasz Lis życie zawdzięcza przyjaciołom! Gdyby nie oni, skończyłoby się tragicznie

  Dzięki szybkiej reakcji przyjaciół lekarze zdołali pomóc dziennikarzowi, który w grudniu przeszedł udar. W przypadku Tomasza Lisa liczyła się każda minuta, jak nie sekunda. Gdyby nie bliscy mu ludzie, finał mógł być naprawdę tragiczny.

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

 • Szok! Grzegorz Miecugow zmarł na sepsę? Jego przyjaciel ujawnia szczegóły!

  Miecugow o swojej chorobie nowotworowej dowiedział się w 2011 roku. To spadło na niego jak grom z jasnego nieba.  Dziennikarza męczył permanentny kaszel i ciągłe zmęczenie. Do lekarza udał się, gdy(...) później! Kolejnej walki z nowotworem nie udało mu się jednak wygrać... W najnowszym numerze "Newsweeka" pojawiła się jednak dość zaskakująca informacja o bezpośredniej przyczynie śmierci dziennikarza...

 • Shailene Woodley: Jak uratować świat i pozostać sobą

  Shailene Woodley ma 23 lata i naprawdę chce uratować świat. Nie tylko samodzielnie wyrabia własne ekologiczne mydło - regularnie przypomina też swoim fanom, by na co dzień schylali się po śmieci, które zauważą na ulicy, a dziennikarzom przy każdej możliwej okazji wyjaśnia tajniki kompostowania.

 • Bogusław Kaczyński (†73 l.) zmarł 21 stycznia bieżącego roku. Wspomnieniami o nim podzielił się jego bliski przyjaciel, Witold Matulka. Niektóre jego opowieści są zaskakujące!

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Michał Figurski i Odeta Moro wrócą do siebie?! Choroba dziennikarza zbliżyła ich do siebie

  Mimo że są już jakiś czas po rozwodzie, Odeta Moro (38 l.) i Michał Figurski (43 l.) nadal są sobie bliscy. Przy okazji walki o zdrowie i sprawność dziennikarza, zauważyli, że nadal sporo ich łączy. Zrozumieli, że ich decyzja o rozstaniu została podjęta pochopnie. Ale jeszcze nie wszystko stracone.

 • Takiego Jana Pawła II jeszcze nie widzieliście

  15 maja na ekrany kin całej Polski trafi "Apartament" - nowy film twórców "Świadectwa", które w 2008 roku obejrzało ponad milion widzów. W najnowszej produkcji zostaną zaprezentowane nigdy niepublikowane materiały filmowe pokazujące prywatne życie Jana Pawła II.

Zdjęcia na temat: przyjaciel dziennikarza
Wideo na temat: przyjaciel dziennikarza
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1673.

  w odnalezieniu dawnej ukochanej i dziecka. Kajtek wraz z Oliwką, Angelą i Erykiem pomaga babci w kawiarni. Dawni przyjaciele mają okazję wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Zwolniona z pracy Umińska oficjalnie oskarża Sadowskiego o molestowanie. Sytuacja dziennikarza wygląda nieciekawie, bo do czasu wyjaśnienia sprawy zostaje on zawieszony w obowiązkach. Tymczasem Alicja, za plecami Łukasza

 • Maria Czubaszek spoczęła na warszawskich Powązkach!

  i przyjaciele. Maria Czubaszek została pochowana na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Gdyby to od niej zależało, to nie byłoby żadnego pożegnania. Wolałaby, żeby pożegnało ją jakieś szczeknięcie albo merdnięcie ogonem" - mówił w przemówieniu pożegnalnym przyjaciel Marii Czubaszek, Artur Andrus. "Dobrze, że byłaś" - dodał. W pogrzebie uczestniczyli m.in. Magda Umer, Jacek Fedorowicz, Magdalena Jethon