• Informacje na temat:

  przyjaciela aktora

Artykuły na temat: przyjaciela aktora
 • Paweł Królikowski cieszył się ogromną sympatią. Gwiazdy żegnają aktora

  Paweł Królikowski (†58 l.) cieszył się wielką sympatią wśród kolegów i koleżanek z branży. Jego nagła śmierć zasmuciła całe środowisko artystyczne. Gwiazdy tuż po otrzymaniu tragicznej wiadomości nie czekały zbyt długo i postanowiły pożegnać swojego przyjaciela. Czytając niektóre słowa, aż trudno powstrzymać łzy.

 • Nie żyje aktor znany z "Pociągów pod specjalnym nadzorem"

  Pavel Landovsky - czeski aktor, dramaturg i dysydent w okresie rządów komunistycznych, zmarł w piątek, 10 października, w wieku 78 lat na zawał serca - poinformowały czeskie media. Był bliskim przyjacielem byłego prezydenta Vaclava Havla.

 • Andrzej Grabarczyk: Tak aktor dba o bliskich

  ...otoczonego lasem domu w Legionowie. Chciał mieć ich na oku, ale oni woleli zostać u siebie - mówi tygodnikowi "Życie na gorąco" znajoma aktora. - Codziennie dzwoni i dba, by niczego im nie brakowało - dodaje(...) telefonicznie z wnuczką, 14-letnią Leną, która urodziła się z zespołem Downa. Dziewczynka uwielbia go i traktuje jak najlepszego przyjaciela. Także jej młodsza o dwa lata siostra Majka nie wyobraża sobie...

 • Rosyjski aktor Aleksiej Dewotczenko, krytyk Putina, nie żyje

  Znany rosyjski aktor i zagorzały krytyk Władimira Putina został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Moskwie. Okoliczności śmierci 49-letniego Aleksieja Dewotczenko nie są na razie znane.

 • "Przyjaciele": Powrót po latach

  Na ten moment czekało wielu fanów kultowego na całym świecie sitcomu "Przyjaciele". W końcu pozostała piątka z "Przyjaciół" miała od jakiegoś czasu założone konto na Instagramie, a brakowało tylko Matthew Perryego. Gdy zdecydował się na dołączenie do swoich serialowych i prywatnych przyjaciół, w sieci zawrzało!

 • Ireneusz Czop: Tak się robi karierę

  Jesienią zobaczymy Ireneusza Czopa w nowych rolach: gangstera, bohatera wojennego i przyjaciela umierającego artysty.

 • Danuta Stenka przeżywa śmierć przyjaciela. Wielki cios!

  ...rozpędu. Od kilku lat była żoną Janusza Grzelaka, aktora i biznesmena, oraz matką. Starszy o czternaście lat reżyser oper barokowych zrobił na niej ogromne wrażenie.  - To było coś więcej niż tylko(...) wstąpił Zgromadzenia Redemptorystów, w 2011 roku został oblatem. Choć ich drogi rozeszły się ponad 20 lat temu, Danuta przeżywa odejście przyjaciela. To, co ich kiedyś połączyło, było czymś więcej niż...

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.

 • Nie żyje aktor i reżyser Marek Nowakowski

  ...rozlewiskiem". O śmierci aktora dowiedzieliśmy się z instagramowego profilu Janusza Chabiora - przyjaciela Nowakowskiego. "Dzisiaj dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość. Zmarł Marek Nowakowski(...)Przyczyną śmierci aktora był nowotwór. Marek Nowakowski zadebiutował na deskach teatralnych w 1967 roku w roli młodego Inny w "Karierze Artura Ui" Bertolta Brechta w reżyserii Mieczysława...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

Zdjęcia na temat: przyjaciela aktora
Wideo na temat: przyjaciela aktora
 • Osyda zaprasza na Koncert Przyjaciół Majki!

  12 września na Rynku Głównym w Krakowie wielkie serialowe święto - Koncert Przyjaciół Majki! Wystąpią: Ala Boratyn, Marina Łuczenko, Kasia Cerekwicka i Afromental. Nie zabraknie oczywiście aktorów serialu, w tym oczywiście samej Majki.

 • Łukasz Płoszajski i... powrót z zaświatów

  Mężczyzna przy pomocy podświadomości powraca do czasu, który kojarzy mu się ze zmarłym przyjacielem a jego imię odgaduje mentalista i aktor serialu "Pierwsza miłość" - Łukasz Płoszajski.

 • "Na noże": Wojciech Zieliński o przygotowaniach do nowej roli

  Trwają zdjęcia do nowego serialu "Na noże", który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji TVN. Głównym bohaterem jest Jacek, w którego postać wciela się Wojciech Zieliński. To genialny kucharz, który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera autorską restaurację. Ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję i determinację, a u jego boku są oddani przyjaciele. - Lubię gotować. Sytuacja życiowa zmusiła mnie, aby się nauczyć - zdradził aktor. Jak przygotowywał się do nowej roli? Źródło: TVN/X-News

Dyskusje na temat: przyjaciela aktora