• Informacje na temat:

  przyjaciele kasi

Artykuły na temat: przyjaciele kasi
 • ​Kasia Stankiewicz w krainie baśni (wywiad)

  Nowa płyta Varius Manx to zaproszenie do serca lasu i świata baśni. Poetyckie teksty Kasi Stankiewicz, a także jej hipnotyzujący głos, w dużym stopniu decydują o charakterze albumu "Ent". Czym są Entowie? W trylogii tolkienowskiej to ludzie-drzewa.

 • Kasia Kowalska emigruje!

  Z powodu kryzysu w związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim Kasia Kowalska planuje zaszyć się w... Nowym Jorku - informuje kolorowa prasa.

 • Przystanek Woodstock 2015: Kasia Kowalska gościem ASP

  Spotkanie z Kasią Kowalską oraz pierwsze warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych to kolejne ogłoszenia w związku z 21. Przystankiem Woodstock.

 • Kasia Klich: Jak pachną święta?

  ..."Zapach świąt" to tytuł przygotowanego specjalnie na Boże Narodzenie utworu Kasi Klich. U nas możecie już zobaczyć teledysk do tego nagrania.

 • Charytatywny koncert Kasi Kowalskiej

  W czwartek, 4 kwietnia, w Hali Mistrzów we Włocławku odbędzie się charytatywny koncert Kasi Kowalskiej. Dochód z imprezy zostanie przekazany Sebastianowi Drabkowi, 24- letniemu studentowi choremu na stwardnienie rozsiane. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Włocławka Stanisław Wawrzonkoski.

 • Dobrze się kłamie w towarzystwie Kasi Smutniak

  Kasia Smutniak zagrała ostatnio w polskim obrazie "(Nie)znajomi", inspirowanym włoskim hitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", w którym też wystąpiła. Długo się wahała, nim przyjęła propozycję z Polski, ale teraz jest szczęśliwa z powodu swojej decyzji.

 • Zmarł Sergiusz Fabian Sawicki, syn Kasi Sobczyk

  Sergiusz Fabian Sawicki był synem bigbitowej wokalistki Kasi Sobczyk i występującego w Czerwono-Czarnych Henryka Fabiana. Z zespołem Marrakesh nagrał album "Marrakesh i Przyjaciele - Pamięci Kasi(...) się ostatnie nagrania Kasi Sobczyk, a gościnnie wystąpili: Ania Rusowicz, Wojciech Waglewski (Voo Voo), Krzysztof Cugowski (Budka Suflera), Wanda Kwietniewska i Jarek Janiszewski (Czarno-Czarni...

 • "Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr już po ślubie

  W piątek, 2 sierpnia, sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Kasia i Piotr z programu "Rolnik szuka żony". Para ma już synka Aleksa, jednak teraz postanowili, że czas się pobrać! Zobacz zdjęcia z uroczystości.

 • Film z Kasią Smutniak w Księdze Rekordów Guinnessa?

  Włoski film z Kasią Smutniak "Perfetti sconosciuti" w reżyserii Paolo Genovese, znany pod polskim tytułem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", bije rekordy pod względem liczby kręconych na świecie remake'ów. W USA chcą, aby wyreżyserował go Genovese.

 • Rozerotyzowana Kasia Smutniak

  Najbardziej znana Polka we Włoszech, Kasia Smutniak, rok temu zagrała rozerotyzowaną Sarę w serialu "In Treatment". Jak wyznaje, gdy zobaczyła pierwszy odcinek produkcji, myślała, że umrze ze wstydu.

Zdjęcia na temat: przyjaciele kasi
Wideo na temat: przyjaciele kasi
 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów(...) o modzie Kasia zmieni jego tematykę i pomoże przyszłemu mężowi? (Agencja TVN/x-news)

 • Osyda zaprasza na Koncert Przyjaciół Majki!

  12 września na Rynku Głównym w Krakowie wielkie serialowe święto - Koncert Przyjaciół Majki! Wystąpią: Ala Boratyn, Marina Łuczenko, Kasia Cerekwicka i Afromental. Nie zabraknie oczywiście aktorów serialu, w tym oczywiście samej Majki.

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1673.

  w odnalezieniu dawnej ukochanej i dziecka. Kajtek wraz z Oliwką, Angelą i Erykiem pomaga babci w kawiarni. Dawni przyjaciele mają okazję wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Zwolniona z pracy(...), postanawia skontaktować się z Kasią.

Dyskusje na temat: przyjaciele kasi
 • Re: "M jak miłość": Jak przyjaciele?

  Masakra... Ten serial schodzi na psy a wątek Izy i Marcina to już flaki z olejem. Niech scenarzyscii polacza znow ta pare i bedzie po klopocie... Bo ich bledem bylo rozbicie ich i z Marcinka zrobienia lowelasa czasy Kasi shit...

 • Re: Przyjaciele zostaną kochankami?

  Bardzo ładna jest aktorka Agnieszka Sienkiewicz. Mam nadzieję że scenarzyści w końcu połączą losy serialowej Kasi I Marcina i że będą razem :)