• Informacje na temat:

  przyjaciółka artystki

Artykuły na temat: przyjaciółka artystki
 • Jennifer Aniston: Nie tylko przyjaciółka

  Julia Harris okazała się kreacją, na którą fani artystki czekali od dawna. Trzy lata później Aniston wystąpiła w drugiej części przebojowych "Szefów wrogów", w której ponownie wcieliła się w seksowną...

 • Kora zieleni się i kwitnie. Zobacz, jak na wiosnę wygląda mural artystki

  ...17 stycznia 2019 roku w Warszawie odsłonięto wyjątkowe dzieło upamiętniające zmarłą w 2018 roku legendę polskiej muzyki - Korę. Niezwykła praca miała zmieniać się razem z porami roku i tak się stało. Przyszła wiosna, a wraz z nią wizerunek artystki przeszedł metamorfozę. "To portret połączony z motywem drzewa kasztanowca, który rośnie obok. Drzewo stało się częścią pracy, dzięki czemu mural...

 • "Violette" : Najlepsza przyjaciółka

  Najczęstszym dźwiękiem w "Violette", który będą słyszeli widzowie filmu, jest odgłos kobiecych obcasów stukających o twarde podłoże. Bohaterki filmu Provosta bez względu na wiek i pochodzenie są w nieustannym biegu. Wykonują mnóstwo czynności, dbają o siebie swoje rodziny, próbują się za wszelką cenę rozwijać, aby osiągnąć sukces i jednocześnie być niezależnymi.

 • Górniak przyjaciółką dziennikarzy

  Edyta Górniak, w liście otwartym do mediów, napisała w poniedziałek, 6 grudnia, że zakaz sądowy publikowania przez dziennik "Fakt" materiałów na temat jej osoby, dotyczy tylko sfery prywatnej oraz obowiązuje do czasu ostatecznego orzeczenia w sprawie wytoczonej "Faktowi". Wokalistka podkreśliła, że nie jest wrogiem środowiska dziennikarskiego.

 • Najlepsza przyjaciółka DiCaprio

  Kate Winslet najbardziej ceni szczerość i naturalność. Dlatego podała do sądu gazetę, która posądziła ją o kłamstwo. Sprawę wygrała!

 • Eminem o śmierci przyjaciółki

  ...zatrzymania akcji serca. Miała 32 lata. Raport koronera, który podano do wiadomości 4 lutego, jako bezpośrednią przyczynę zgonu artystki uznał zapalenie płuc. Nie bez wpływu na nagłą śmierć gwiazdy były...

 • Kamil Sipowicz opowiedział o ostatnich dniach Kory

  Mąż Kory, Kamil Sipowicz, krótko przed rocznicą śmierci wokalistki, opowiedział w rozmowie z "Vivą" o ostatnich dniach życia artystki.

 • Reese Witherspoon nie wyklucza powstania trzeciej części "Legalnej blondynki"

  Elle Woods, którą w dwóch filmach z serii „Legalna blondynka” zagrała Reese Witherspoon, to jedna z ulubionych przez widzów ról aktorki. Jak się okazuje, jedną z fanek filmu jest także przyjaciółka Reese, Jennifer Lopez. Popularna J. Lo dołączyła do prowadzonej przez Witherspoon relacji live na Instagramie. W trakcie rozmowy dwóch artystek pojawił się temat trzeciej części filmu.

 • Nie żyje aktorka Shirley Knight

  Nie żyje dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka Shirley Knight - poinformowała na Facebooku córka artystki, Kaitlin Hopkins. 83-letnia gwiazda zmarła w środę rano z przyczyn naturalnych.

 • Daria Trafankowska: Nie używała klucza do mieszkania

  Duśka nie używała klucza do mieszkania - przyjaciele, którzy potrzebowali dachu nad głową albo chcieli napić się herbaty, wiedzieli, że mogą otworzyć sobie drzwi, zjeść, zdrzemnąć się - powiedziała o zmarłej 9 kwietnia 2004 r. Darii Trafankowskiej jej przyjaciółka aktorka Renata Berger.

Zdjęcia na temat: przyjaciółka artystki
Wideo na temat: przyjaciółka artystki
 • Anika Dąbrowska o mukowiscydozie: nauczyłam się z tym żyć!

  Anika Dąbrowska podczas rozmowy z nami wyjawiła, że nauczyła się już żyć ze swoją nieuleczalną chorobą. Artystka uważa mukowiscydozę za najlepszą przyjaciółkę. Zobaczcie nagranie!

 • "M jak miłość": Magda uratuje życie Ance!

  Chodakowska dowie się, że Anka była niegdyś kochanką Budzyńskiego i postanowi rozmówić się z "przyjaciółką". Nazwie ją podłą, dwulicową suką. Przez tę kłótnię Anka nie zauważy, że ktoś ją śledzi. Chwilę później zostanie potrącona przez auto! Magda od razu przystąpi do reanimacji. Dzięki niej artystka przeżyje wypadek. Gdy tylko odzyska przytomność, przeprosi Magdę i podziękuje za uratowanie życia. Budzyński, który uzna, że Anka została potrącona celowo, doradzi jej, by poszła na współpracę z...

 • "M jak miłość": Anna Mucha o Magdzie

  Anka (Weronika Rosati) zaprosiła Magdę (Anna Mucha), przyjaciółkę z czasów studiów na swój wernisaż w Krakowie. Po latach okazuje się, że dziewczyna została światowej sławy artystką. Jednak to nie jedyna szokująca wiadomość, jaka czeka widzów i samą Magdę. Okaże się bowiem, że Andrzej (Krystian Wieczorek) dawno temu miał gorący romans z Anką. A jej uczucia do tej pory nie zgasły! Chodakowska będzie więc miała konkurencję! Anna Mucha zdradziła nam, że po trudnych przeżyciach z poprzedniego...