• Informacje na temat:

  przyjaciółka gwiazdki

Artykuły na temat: przyjaciółka gwiazdki
 • Jennifer Aniston: Nie tylko przyjaciółka

  Widzowie znają ją przede wszystkim z roli Rachel Green w kultowym dziś serialu "Przyjaciele", ale aktorka ma na koncie także wiele filmowych ról, przede wszystkim w komediach takich, jak: "Nadchodzi Polly", "Z ust do ust", "Millerowie" czy seria "Szefowie wrogowie". W poniedziałek, 11 lutego, Jennifer Aniston kończy 50 lat.

 • Pierwsza gwiazdka w "Klanie"

  Wigilijne przedpołudnie to dla mieszkańców wielkich miast czas zakupów, stania w korkach i zdenerwowania, że nie uda się ze wszystkim zdążyć. To samo czeka bohaterów "Klanu".

 • (Nie)grzeczna gwiazdka

  W Wielkiej Brytanii uwielbiają ją wszyscy: od nastolatek, przez kury domowe, aż po alternatywnych muzyków i kibiców piłkarskich. Ale Cheryl Cole nie jest wcale taką grzeczną dziewczynką, jak prezentują ją w mediach. W Polsce ukazała się właśnie debiutancka płyta gwiazdy zatytułowana "3 Words".

 • Bajkowa Gwiazdka, czyli świąteczny hity w telewizji dla dzieci

  ...razem z nią odbywali w ten dzień próbę przedstawienia. Nawet garderobiana Eden oraz jej najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa, Catherine, nie potrafią nakłonić aktorki do zmiany zdania...

 • Gwiazdy i celebryci w Wenecji

  Catherine Deneuve, Uma Thurman, Al Pacino, Ethan Hawke i Emma Stone - to największe gwiazdy zakończonego w sobotę, 6 września, 71. festiwalu filmowego w Wenecji. Jak co roku na czerwonym dywanie pojawiły się też włoskie "gwiazdki" i celebryci.

 • Selena Gomez: Pocałunki z koleżanką na imprezie

  Impreza Seleny Gomez z okazji Dnia Niepodległości w USA w pewnym momencie potoczyła się w zupełnie nieznanym kierunku. Wokalistka całowała się z inną gwiazdką Ruby Carr.

 • Diabeł na rozdaniu Oscarów

  W Walentynki w księgarniach debiutuje powieść Ruthanny Hopper i Amandy Goldberg "Gwiazdy i gwiazdki, czyli diabeł na rozdaniu Oscarów".

 • Przerwa 17-latki. A potem...

  Miley Cyrus kończy prace nad kolejnym albumem. "Chcę, żeby to była moja ostatnia popowa płyta" - powiedziała gwiazdka Disneya.

 • Trochę zajęta nastolatka

  ..., w świecie Disneya marzenia spełniają się nie tylko w kreskówkach i filmach dla dzieci. Demi która - jak można przeczytać w biografii gwiazdki - zaczęła komponować piosenki już w wieku 11 lat, u boku Jonas(...) dla najwierniejszych fanów (bardziej odpowiednim słowem byłoby "fanek") amerykańskiej gwiazdki. Średnia wieku - nie wliczając obecnych na pokazie dziennikarzy - wynosiła około 15 lat. Ale właśnie taki...

 • Nominacja do Oscara może zawstydzić

  Elle Fanning, 14-letnia gwiazdka filmu "Ginger and Rosa" obok m.in. Marion Cotillard i Keiry Knightley jest jedną z aktorek nominowanych do Oscara 2013. Fanning, to wyróżnienie jednak bardziej zakłopotało, niż ucieszyło.