• Informacje na temat:

  przyjaciółki czy będzie drugi sezon

Artykuły na temat: przyjaciółki czy będzie drugi sezon
 • Nowi aktorzy w "Przyjaciółkach"

  Aleksandra Popławska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski i Mariusz Drężek dołączyli do obsady serialu "Przyjaciółki". Pierwszy odcinek drugiej serii - 28 lutego.

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon, nowe romanse

  Drugi sezon "Przyjaciółek" zaowocuje w liczne romanse, a stare przyjaźnie i związki zostaną wystawione na próbę. Czy Patrycja (Joanna Liszowska) stanie na ślubnym kobiercu? Kogo wybierze Inga (Małgorzata Socha)? Z kim zwiąże się Zuza (Anita Sokołowska)?

 • Agnieszka Sienkiewicz: Ekstremalna przyjaciółka

  Agnieszka Sienkiewicz, odtwórczyni roli Doroty z "Przyjaciółek", opowiada, czy jej bohaterka znów pokaże pazurki. Aktorka zdradza także, w czym podobna jest do Kasi z "M jak Miłość" i co pozwala jej zachować stabilizację w życiu.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska agentką gwiazd

  W serialu "Druga szansa" Małgorzata Kożuchowska wcieli się w agentkę gwiazd. Aktorka kontynuuje też pracę nad nowym sezonem serialu Rodzinka.pl. - Nie popadam w rutynę, bo jedna i druga rola zupełnie czego innego ode mnie wymaga - mówi Paktorka.

 • Mikołaj Krawczyk: Rola życia? Bycie tatą

  ...​Olivier w "Barwach szczęścia", Łukasz w "Przyjaciółkach" i Ksawery w "Strażakach". Mikołaj Krawczyk opowiada o muzycznej pasji i o tym, jak spełnia się w roli taty cudownych chłopców.

 • Małgorzata Socha: Kobietom jest trudniej

  ...poprzedniego sezonu tym księciem okazał się Szymon, grany przez Filipa Bobka. - Tak, i teraz miłość będzie kwitła, ale do pewnego momentu. W życie Szymona, a tym samym Ingi, wkroczy bowiem jego żona(...) przeżyje szok. Moja bohaterka nie chce po raz kolejny wchodzić w związek z mężczyzną, który nie ma uregulowanej sytuacji osobistej. Tak było w pierwszym sezonie. Z drugiej strony wie, jak boli, gdy...

 • Liszowska: Charyzma albo jest, albo nie

  ...tańczę - to gorące latynoskie rytmy krążą w mojej krwi. Przed dwoma miesiącami została pani po raz drugi mamą i bardzo szybko wróciła do formy oraz figury. Czy pomógł pani właśnie taniec? - Prawdopodobnie ten pomiędzy kołyską, przewijakiem, przedszkolem i pralką... no i jeszcze "Jesteśmy jagódki" (śmiech). Program się kończy, gdzie w najbliższym czasie będzie można panią zobaczyć? Ma pani nowe...

 • Jak z Jamesa Bonda...

  Drugi sezon serial u "Twarzą w twarz" już od 2 września w telewizji. Twórcy zdradzili niedawno szczegóły nowych odcinków.

 • Joanna Liszowska w kolejnym talent show?

  Na trzeci sezon "Przyjaciółek" trzeba było czekać ponad rok. Teraz, gdy dobiega już końca, nie ma pewności, czy powstanie następny. Co w tej sytuacji zrobi odtwórczyni roli Patrycji?

 • Powtórka z rozrywki?

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu "Przyjaciółki". Ma on opowiadać o czterech kobietach, ich życiowych sukcesach i porażkach. Czy coś wam to przypomina?