• Informacje na temat:

  przyjaciółki druga seria

Artykuły na temat: przyjaciółki druga seria
 • Nowi aktorzy w "Przyjaciółkach"

  Aleksandra Popławska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski i Mariusz Drężek dołączyli do obsady serialu "Przyjaciółki". Pierwszy odcinek drugiej serii - 28 lutego.

 • Druga seria "Gotowych na wszystko"

  Jeszcze nie zdążyły ostygnąć emocje po dramatycznym zakończeniu ostatniego odcinka pierwszej serii serial u "Gotowe na wszystko", a już od marca będziemy mogli śledzić dalsze losy "zdesperowanych gospodyń domowych". Pierwsze dwa odcinki drugiej serii pokaże 2 marca stacja Polsat.

 • Będzie drugi sezon "Przyjaciółek"

  Polsat podjął decyzję o produkcji drugiego sezonu serialu 'Przyjaciółki". "Nowe odcinki trafią na antenę wiosną 2013 roku" - poinformowała wiceprezes Polsatu ds. programowych, Nina Terentiew.

 • "Znaki": Drugi sezon serialu AXN od 7 kwietnia

  Premiera drugiego sezonu serialu AXN "Znaki" zaplanowana jest na wtorek, 7 kwietnia, o godz. 22.

 • "Przyjaciółki": Żłobek na planie

  Lada moment ruszają zdjęcia do 2. serii "Przyjaciółek". Na planie serialu pojawią się aż trzy aktorki, które ostatnio zostały mamami. Podobno producent zdecydował się wynająć specjalny autobus, w którym zostanie urządzony... żłobek.

 • Teraz czas na Polskę?

  ..."Przyjaciółki" okazały się hitem Polsatu. Już wiosną 2013 roku zobaczymy drugą serię serialu. Czy w związku z tym Joannę Liszowską czekają zmiany?

 • Reese Witherspoon nie wyklucza powstania trzeciej części "Legalnej blondynki"

  ...wiedzieć, co dalej wydarzyło się u Elle, a ja odpowiedziałam jej, że jest jeszcze druga część i chyba też trzecia" - relacjonowała Lopez. Witherspoon wyprowadziła Lopez z błędu i powiedziała, że...

 • Weekend w kinie: Hejty i dnie

  Siedem filmów weszło na ekrany polskich kin w pierwszy piątek marca. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością druga część kultowej "Sali samobójców" w reżyserii Jana Komasy. Inne tytuły, na które na pewno warto zwrócić uwagę, to animacja "Naprzód", thriller "Niewidzialny człowiek" oraz dramaty "Biały, biały dzień" i "Cóż za piękny dzień".

 • Małgorzata Socha: Nie wszystko na sprzedaż

  Powiedzmy sobie szczerze: Małgorzata Socha jest królową polskich seriali. Ma 35 lat, a już zagrała w ponad 40 produkcjach! Jesienią, w 6. serii "Przyjaciółek", pokaże nową twarz Ingi.

 • Joanna Liszowska pełna nowej energii

  Joanna Liszowska po urodzeniu swojej drugiej córki, weszła na plan serialu "Przyjaciółki", który już w marcu pojawi się na ekranach telewizorów. "Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby trzecia seria była pełna energii" - wyznała aktorka.

Zdjęcia na temat: przyjaciółki druga seria
Wideo na temat: przyjaciółki druga seria
 • "Przyjaciółki": Anka wpada w szał!

  Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) cieszą się szczęściem Patrycji (Joanna Liszowska) do momentu, gdy w mieszkaniu Zuzy pojawia się niespodziewany gość. Beata (Karolina Nowakowska) obwinia Zuzę za sytuację powstałą na jej ślubie. Robert (Krzysztof Wieszczek) znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Jest zły, że wzięła udział w kampanii. Inga postanawia rozmówić się z Jackiem (Konrad Eleryk). Zuza w pracy spotyka Marka (Radosław Pazura). Mężczyzna...

 • "Przyjaciółki": Niespodziewany gość na pogrzebie Michała!

  Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Zuza (Anita Sokołowska) wspierają Patrycję po stracie męża. Angażują się w organizację pogrzebu. Martwią się o Patrycję – ich przyjaciółka nie okazuje żadnych emocji. Ela (Elżbieta Jarosińska) jest w strasznym stanie, nie wstaje z łóżka. Indze (Małgorzata Socha) jest bardzo przykro, że nie może być razem z Patrycją w tak trudnym dla niej momencie. Patrycja chce pożegnać się z ukochanym, wyjeżdża do hotelu, w którym mieli spędzić z Michałem (Marcin...

Dyskusje na temat: przyjaciółki druga seria