• Informacje na temat:

  przyjaciółki małgorzata socha

Artykuły na temat: przyjaciółki małgorzata socha
 • Małgorzata Socha zarażona koronawirusem?

  Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje o wstrzymaniu prac na planie serialu "Przyjaciółki" z powodu zakażenia koronawirusem jednej z aktorek. Teraz media obiegła informacja o tym, że zarażoną gwiazdą ma być Małgorzata Socha!

 • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

  Do tej pory Małgorzata Socha nie przepadała za dniem, w którym wypadały jej urodziny. Miała zwyczaj, by wyłączać wtedy telefon. Ale przy okazji świętowania 40-tki zmieniła swoje nastawienie do upływającego czasu.

 • "Przyjaciółki": Socha nianią

  Trwają prace nad kolejną serią serialu "Przyjaciółki". Na planie zdjęciowym w Konstancinie spotkaliśmy Małgorzatę Sochę, Rafała Rolnickiego, Aleksandrę Popławską i Mariusza Drężka.

 • "Przyjaciółki": Gwiazda serialu ma koronawirusa

  Jak podaje serwis Gala.pl, aktorka Małgorzata Socha jest zakażona wirusem COVID-19. Informacji nie potwierdza na razie produkcja serialu "Przyjaciółki".

 • Zbuntowana Małgorzata Socha

  ...zbłądziła. I którą przebiegli piraci ogłaszają kapitanem swojego okrętu, by przeciągnąć ją na swoją stronę. Na ratunek Zarinie wyruszy niezawodny Dzwoneczek i pozostałe przyjaciółki, które postarają się...

 • Małgorzata Socha: Znajdzie miłość?

  W serialu Polsatu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha gra kobietę samotnie wychowującą córkę. Życie jej nie rozpieszcza, ale bohaterka wyjdzie na prostą.

 • Sławomir i teledysk "Małgosia Socha": Kajra prezentuje swoje wdzięki

  Do sieci trafił wreszcie teledysk Sławomira "Małgosia Socha". W klipie nakręconym podczas trasy w USA możemy zobaczyć żonę wokalisty - Kajrę - w bikini.

 • Paweł Małaszyński w serialu "Przyjaciółki"

  .... Nie zmieni się pora emisji serialu. "Przyjaciółki" będzie można oglądać w czwartki o 21:10. Serial "Przyjaciółki" emitowany jest przez Polsat od września 2012 roku. Główne role grają w nim Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Od początku w obsadzie są też m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Bartłomiej Kasprzykowski i Marcin Korcz.

 • Małgorzata Socha: Kobieta sukcesu

  Na pewno jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiej telewizji. 33-letnia Małgorzata Socha gra obecnie w dwóch serialach i nie ma w Polsce aktorki, która zarabiałaby więcej od niej za dzień(...) się dziecka. Mało tego, prace nad trzecim sezonem serialu (obecnie w Polsacie emitowany jest drugi) ruszyły pełną parą, by zdążyć, zanim aktorka urodzi! Ale na taki sukces Małgorzata Socha musiała długo...

 • Małgorzata Socha chce mieć troje dzieci

  Małgorzata Socha, aktorka serialu "Przyjaciółki", wyznała, że do czterdziestki chcę mieć trójkę dzieci. Czy będzie kolejny baby boom na planie serialu?

Zdjęcia na temat: przyjaciółki małgorzata socha
Wideo na temat: przyjaciółki małgorzata socha
 • "Przyjaciółki": "To jest fenomen" - Małgorzata Socha o serialu

  O nowym sezonie "Przyjaciółek"; o tym, dlaczego serial jest fenomenem i o tym, jak potoczy się wątek Ingi opowiada Małgorzata Socha.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha o nowym sezonie

  11. sezon „Przyjaciółek” startuje już dzisiaj. Co wydarzy się w serialu? Czwórka głównych bohaterek znajdzie się w „wielkim rozłamie”, a dziewczyny zostaną poddane próbie. - Dziewczyny nie będą zgadzały się z wyborem Patrycji i nie będą do końca wierzyły w czyste intencje Wiktora – mówi Małgorzata Socha. Aktorka zwraca jednak uwagę, że najważniejszą częścią serialu jest więź między bohaterkami

 • "Przyjaciółki": Odcinek 172.

  Zuza (Anita Sokołowska) jest w separacji z Jaśkiem (Marek Bukowski). Zaczyna zawodowo stawać na nogi, znalazła pracę w firmie deweloperskiej. W nowej pracy nie czuje się jednak dobrze. Jej szef i współpracownicy są szowinistami i traktują ją protekcjonalnie. Córka Ingi (Małgorzata Socha) - Hania (Pola Figurska) staje się nieznośna, wchodzi w wiek buntu i dodatkowo podburza Marysię. Inga

Dyskusje na temat: przyjaciółki małgorzata socha