• Informacje na temat:

  przyjaciólki serial zawieszony

Artykuły na temat: przyjaciólki serial zawieszony
 • Weronika Rosati w "Hotelu 52"

  W nowym sezonie "Hotelu 52" czeka nas wiele niespodzianek i nagłych zwrotów akcji. Smutna wiadomość dla fanów Laury Samojłowicz - nie zobaczymy jej już w serialu. Aktorka nie chce zdradzić, co będzie(...) główne role - Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Anity Sokołowskiej "Przyjaciółki", zostają zawieszone na jeden sezon. A w ich miejsce wejdzie sprawdzony "Hotel 52". Akcja serialu skoncentruje...

 • "Absentia": Katarzyna Adamik i Greg Zgliński reżyserami trzeciego sezonu

  W Sofii w Bułgarii powstaje trzeci sezon serialu "Absentia". Za reżyserię odpowiedzialni są: Katarzyna Adamik i Greg Zgliński.

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

 • "M jak miłość": Koniec przyjaźni?

  Kolejne spotkanie z "M jak miłość" już we wtorek, 26 marca. Co tym razem wydarzy się w serialu? Kinga (Katarzyna Cichopek) znów ostro pokłóci się z Magdą (Anna Mucha).

 • Czy miłość to grzech?

  Choć ma dyplom z biznesu na Uniwersytecie w Bostonie, postanowił zostać aktorem. Jako Theo Zouboulidis zagrał w "El Greco" Yannisa Smaragdisa, a potem w pojedynczych odcinkach kilku amerykańskich seriali, takich jak "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" i "Gdzie pachną stokrotki". Jednak rozpoznawalny stał się dopiero dzięki roli wampira Talbota w trzecim sezonie serialu "Czysta krew". Ostatnio...

Zdjęcia na temat: przyjaciólki serial zawieszony