• Informacje na temat:

  przyjaźń kuby

Artykuły na temat: przyjaźń kuby
 • "M jak miłość": Dramat Kuby

  Bezlitosny ojciec, strach, przemoc i łzy - tak wygląda świat małego Kuby Glińskiego. Czy przyjaźń z Basią – córką Ali i Pawła – odmieni jego życie? Zapraszamy na 1219. odcinek ”M jak miłość”, a w nim…

 • Babska przyjaźń w show-biznesie

  Magda Mołek i Dorota Wellman idealnie do siebie pasują - szczupła, zdystansowana blondynka i pulchna, spontaniczna szatynka. Sekret ich sukcesu? Naprawdę się lubią!

 • Kuba Wojewódzki wspomina swoje medialne romanse! O tych gwiazdach na pewno nie wiedzieliście

  Kuba Wojewódzki (56 l.) postanowił zrobić porządki w piwnicy i dokonał przy okazji małego odkrycia. Dziennikarz znalazł masę okładek prasowych, których był bohaterem. We wszystkich tych magazynach sugerowano, że Wojewódzkiego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń z przedstawionymi gwiazdami. Sensację wzbudziła jedna z celebrytek, która w komentarzu wyznała dziennikarzowi miłość.

 • Są czy nie są razem?

  Pytanie to zadają sobie fani Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego, Dody i Radka Majdana oraz Magdaleny Cieleckiej i Andrzeja Chyry.

 • Maffashion i Renata Kaczoruk: Nowe przyjaciółki w show-biznesie?

  Czyżby narodziła się nowa przyjaźń w polskim show-biznesie?

 • Cieślak: Uczę się od Wojewódzkiego

  Anna Cieślak gra jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Rezydencja". - musimy grać szybko. Uczę się tego od Kuby Wojewódzkiego, z którym gram w Teatrze 6. piętro - przyznaje aktorka.

 • Tatiana Okupnik ma dość Ewy Farnej!? "Kompletnie ją przyćmiła"!

  Wygląda na to, że Tatiana Okupnik (36 l.) swoją przyjaźń do młodszej koleżanki prezentuje tylko na wizji. Poza kamerami nie jest aż tak zachwycona jej osobą...

 • Filip Mettler i Maja Hyży: Co ich łączy?

  Finalistów "X Factor" Filipa Mettlera i Maję Hyży łączy nie tylko współpraca zawodowa, ale i przyjaźń. Wokalista przypomina, że jego koleżanka ma męża, kolejnego finalistę show - Grzegorza (choć się z nim rozstała), dlatego nie ma mowy o romansie.

 • Dziewczyna Wojewódzkiego ma 21 lat

  Sara Faraj, czarnowłosa piękność o śniadej cerze i półarabskim pochodzeniu to nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego (48 l.).

 • Zakład o podryw w "M jak miłość"

  Irek Podleśny (Maciej Jachowski) założy się z Kubą Zioberem (Przemysław Cypryański), że zdobędzie piękną bizneswoman, Mirkę Kwiatkowską (Andżelika Piechowiak). Czy wygra? A co, jeśli z jego "ofiarą" połączy go coś więcej niż romans?

Wideo na temat: przyjaźń kuby
 • Janiak: Jedyny prezent, jaki dostałem od Kuby to gacie!

  Oliviera Janiaka oraz Kubę Wesołowskiego od lat łączy przyjaźń. Aktor w żartach przyznał, że część jego garderoby pochodzi właśnie od prezentera telewizyjnego. Olivier nie mógł niestety powiedzieć tego samego. - Jedyny prezent jaki otrzymałem od Kuby to... gacie. Dzięki nim zacząłem biegać - powiedział Janiak, który kończąc zdanie pocałował Wesołowskiego. (Agencja TVN/x-news)

 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.

 • Olivier Janiak i Kuba Wesołowski całują się na wizji! Co wzruszyło prezentera?

  Oliviera Janiaka (41 l.) oraz Kubę Wesołowskiego od lat łączy przyjaźń. Aktor w żartach przyznał, że część jego garderoby pochodzi właśnie od prezentera telewizyjnego. Olivier nie mógł niestety powiedzieć tego samego. "Jedyny prezent jaki otrzymałem od Kuby to... gacie. Dzięki nim zacząłem biegać" - powiedział Janiak, który kończąc zdanie pocałował Wesołowskiego. (Agencja TVN/x-news)

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

Dyskusje na temat: przyjaźń kuby
 • Re: Przełomowy dzień

  Macie rację, nie mogą rozdzielić Zosi i Kuby, oby przyjaźń z Gawryłą była tylko przyjaźnią ;*

 • Re: Na dobre i na złe

  . Można zrobić podobny z takim samym przesłaniem. Miłość i przyjaźń przetrwa wszystko. Zaczęło się od trójki Bruna Zosi i Kuby. I szczerze odkąd nie ma dr Walickiego- to jest tak dziwnie. Nie(...) przesłanie przetrwało. Zosia powinna wyjechać do Kuby. Scenarzyści powinni rozwiązać wątki: Gawryło, Wiki, Przemka i Agaty. Walnąć happy end i po latach doprowadzić do spotkania Zosi&Kuby i Bruno choćby

 • Re: Sprawa osobista

  ! Jak pow.kiedyś o nim do Kuby ? ''rezydenci są nim zachwyceni '' jej takie miłostki już przeszły,prędzej pow.bym ,że Pawica do niej ! Ona patrzy tak na niego ''ostro,sucho'' tyle ,że osta.uratował(...) przyjaźń. Gawryło wg Soszyńskiego zaangażował się uczuciowo, jeżeli chodzi o Zosię, obna po okresie niechęci, popatrzy na niego łaskawszym okiem, ale tylko jako na tego, który uratował jej córkę. Nie

 • Re: Czas na zmiany

  wzbudziła we mnie pozytywne emocje. Myślę, że będzie ciekawie. Również ze względu na pomoc Lenie. 3. Piotr Gawryło. I wg mnie to będzie główny bohater. To on zajmie miejsce Kuby i Latoszka, ktorzy(...) pokazać, ze Piotra Agata zaintrygowała. Może nie jako potencjalna zdobycz.... przynajmniej na razie. Agata już nie jest tą eteryczną, delikatną i wrażliwą panią doktor. Przyjaźń z Latoszkiem spowodowała, że