• Informacje na temat:

  przystojni politycy

Artykuły na temat: przystojni politycy
 • Kolejny przystojny Włoch w "Dziewczynach z Dubaju"

  Pod koniec czerwca do gwiazdorskiej obsady filmu "Dziewczyny z Dubaju" dołączył włoski aktor i model Giulio Berruti. W połowie lipca na planie pojawili się kolejni zagraniczni artyści: Andrea Preti oraz Luca Molinari. Teraz na pokładzie najbardziej oczekiwanej premiery 2021 roku stawił się Iacopo Ricciotti.

 • Brad Pitt zbyt... przystojny

  Reżyser Kevin MacDonald ("Ostatni król Szkocji") ucieszył się, gdy gwiazdor Hollywood Brad Pitt sam zrezygnował z roli w jego najnowszym filmie "Stan gry", bo jak twierdzi, jest on "zbyt przystojny", by się w nią wcielić.

 • Ewa Wiśniewska: Nie interesowali mnie przystojni mężczyźni

  ...zasługują na pani uwagę? - Inteligentni i dowcipni. Mężczyzna bez poczucia humoru nie miał u mnie szans. Nie interesowali mnie przystojni mężczyźni, którzy w mojej ocenie bywają próżni. Nie miało...

 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...jednak opowiadać bajek, dlatego zaczęliśmy się zastanawiać, co takiemu fajnemu facetowi mogłoby się przytrafić, gdyby zabrał się za politykę. Jak to jest, że ci fajni politycy tak rzadko pozostają sobą...

 • "Niedobrani" : Polityka miłości

  Gdy ostatnim razem Seth Rogen brał się za światową politykę przy okazji "Wywiadu ze słońcem narodu", skończyło się na międzynarodowym skandalu i groźbie trzeciej wojny światowej. Większość twórców po takim sparzeniu się skupiłaby się innych tematach. Ale nie Rogen. Uspokajam, "Niedobrani" żadnej wojny nie wywołają. Spowodują za to sporo wybuchów szczerego śmiechu.

 • Weekend w kinie: Nieuczciwi politycy, przerażający klaun

  Siedem filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 6 września. Już od środy grany jest na nich najgłośniejszy tytuł tego tygodnia, a być może i całego roku, czyli "Polityka" Patryka Vegi.

 • Wampir ze "Zmierzchu" na ślubnym kobiercu

  Widzowie pamiętają go ze "Sagi Zmierzch: Zaćmienie", gdzie wcielił się w wampira Rileya - zaciętego rywala Edwarda (Robert Pattinson). Przystojnego Xaviera Samuela już 13 lipca będziemy mogli zobaczyć w filmie "Kochanie, poznaj moich kumpli".

 • Pierce Brosnan kawalerem!

  Pierce Brosnan ( "Krawiec z Panamy" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) ponownie został kawalerem - niech jednak nie cieszą się przedwcześnie wielbicielki przystojnego Irlandczyka. Odtwórca roli Jamesa Bonda nie jest bowiem w stanie wolnym - zostanie po prostu nagrodzony Orderem Imperium Brytyjskiego (Order of British Empire - OBE). Jest to jedno z najwyższych odznaczeń Zjednoczonego Królestwa, a gwiazdor otrzyma je podczas oficjalnej ceremonii jeszcze w bieżącym tygodniu.

 • Wiedziałem, że muszę zrobić ten film

  Ben Affleck może powiedzieć o sobie, że jest szczęściarzem. Jest zdolny, przystojny, ma piękną żonę, aktorkę Jennifer Garner, i troje dzieci. Niedawno okazało się, że hollywoodzki gwiazdor jest również znakomitym reżyserem. Uhonorowany trzema Oscarami, w tym dla filmu roku oraz dwoma Złotymi Globami i trzema nagrodami BAFTA, obraz "Operacja Argo" to jedna z najgłośniejszych produkcji 2012 roku.

 • Zagra agenta Tomasza?

  Paweł Deląg marzy o tym, by zagrać słynnego agenta Tomka, który zatrząsł światkiem polskich gwiazd i polityków.