• Informacje na temat:

  przystojniak maciej

Artykuły na temat: przystojniak maciej
 • "Prosto w serce": Kuba Jankiewicz wyrósł na niezłego przystojniaka

  Kuba Jankiewicz, czyli uroczy Filip z "Prosto w serce" i niezapomniany Kostek z "Listów do M.", w niczym już nie przypomina dzieciaka, jakim był jeszcze niedawno. Słodziak znany m.in. z "Chichotu losu", "Strażaków" i "M jak miłość", wyrósł na przystojniaka, który wkrótce najprawdopodobniej złamie serca wielu nastolatkom...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Podryw "na gołębia"

  Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi, oficjalny teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Jesień w Polsacie pełna... przystojniaków!

  Grabowski i Dariusz Gnatowski, czyli Ferdynand Kiepski i Arnold Boczek ze "Świata według Kiepskich". Najmłodsze pokolenie serialowych przystojniaków godnie reprezentował Maciej Musiał, czyli Tomek Boski(...)Telewizja Polsat stawia na seriale i na... przystojniaków! Do rywalizacji o tytuł największego - obok Filipa Bobka - ciacha stacji staną tej jesieni m.in. Krystian Wieczorek, który gra główną rolę...

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • Maciej Zień bierze ślub z ukochanym!

  Maciej Zień (35 l.) potwierdził, że szykuje się do ważnego wydarzenia w swoim życiu!

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  Jak poderwać Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować "metody na Lewandowskiego". Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy "Dzień dobry, kocham cię" - nowej komedii twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!"; a samych zasad "podrywu na 'dziewiątkę' z Bayernu" uczy pierwszy teaser filmu.

 • "Strażacy": Maciej Zakościelny chce wyprodukować i wyreżyserować serial!

  Maciej Zakościelny, czyli Adam Wojnar ze "Strażaków", ma bardzo ambitne plany na najbliższe miesiące. Chciałby, o czym poinformował jeden z dzienników, spróbować swoich sił jako reżyser. Marzy, by zrealizować serial inspirowany wielkim amerykańskim hitem "Z Archiwum X"!

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • "Druga szansa": Amant z Italii

  W „Drugiej szansie” pojawi się Maciej – przystojniak, który wraca do kraju z Włoch, by narobić zamieszania w życiu Lidki.

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

Dyskusje na temat: przystojniak maciej