• Informacje na temat:

  przystojny aktor z m jak milosc

Artykuły na temat: przystojny aktor z m jak milosc
 • Ryan Gosling: Przystojny psychopata

  ...pierwsza miłość. Pomyślałem sobie wtedy: Muszę poznać tę kobietę. Ale jak? Skoro ona jest w telewizji, to i ja muszę się tam dostać. I przez to zostałem aktorem" - wyznał. Programy dla dzieci do dziś(...) przyjmuje role ludzi z problemami psychicznymi, jak w "Odmiennych stanach moralności", "Fanatyku" czy "Wszystkim, co dobre". Sam też w przeszłości do aniołów nie należał. Jako siedmiolatek zachwycił...

 • Przystojny i wciąż do wzięcia

  Rola Kuby Ziobera w "M jak miłość" przyniosła mu wielką popularność, a jednak po sześciu latach aktor żegna się z serialem. Jak Przemysław Cypryański pokieruje teraz swoim życiem i karierą artystyczną?

 • Więckiewicz: Najlepszy polski aktor

  Nie jest przystojny (ma m.in. wielką bliznę na czole i nos przypominający przysłowiową klamkę od zakrystii). Nie zabiega o popularność, nie zależy mu na celebryckim życiu ani tanim poklasku. Sukcesem, czytaj uznaniem polskiej widowni, przyszło mu się cieszyć dopiero po czterdziestce. Mimo tych "wad", Robert Więckiewicz to obecnie najwybitniejszy polski aktor.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Roman Kłosowski: Aktor charakterystyczny

  ...wie, jak to szybko zleciało. Najpiękniejsze jest jednak to, że aktorstwo nigdy mnie nie znudziło. Wręcz przeciwnie! I powiem nawet więcej - nie chciałbym skończyć życia na fotelu, pragnę do samego końca(...) aktorstwa. Jeżeli pojawi się pierwsza negatywna recenzja, będzie to dla mnie zarazem znak, że powinienem z tym skończyć. Przyznam szczerze - odwlekam ten moment jak tylko się da. Całe szczęście! Teraz...

 • Kevin Costner: Uratowała go miłość

  Jest symbolem Ameryki. Przystojny, wysoki blondyn, który czegokolwiek się dotknie, osiąga sukces. Jego bliscy twierdzą, że bywa uparty jak osioł, ale to dzięki silnej woli realizuje swoje cele.

 • Marcin Dorociński: Jestem tylko aktorem

  Na czym polega urok Marcina Dorocińskiego? Jest przystojny, utalentowany i przede wszystkim bardzo skromny. Niechętnie udziela wywiadów, rzadko bywa na salonach. Nie zamierza opowiadać o swoim życiu osobistym, a role? Powinny bronić się same... W sobotę, 22 czerwca, aktor obchodzi 40. urodziny!

 • Z aktorem u boku? Nigdy!

  ...zwiążę. My, aktorzy, mamy bardzo rozbuchane ego. Potrzebujemy więc kogoś, kto będzie o nas dbał i chronił. Cudownie, że mogę się z tymi przystojnymi chłopakami spotykać na planie, ale na tym bym(...)Zawód aktorki daje Annie Cieślak wielką satysfakcję. Poza pracą w teatrze, telewizji i radiu, zajmuje się także dubbingiem. Czym dla pani jest sukces? - Kiedyś myślałam, że to pokazanie światu, że...

 • Kuszewski zostaje w "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski nie podzieli losu swojej ekranowej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i nie zamierza opuścić serialu "M jak miłość".

 • Czesław Mozil debiutuje jako aktor

  W szkolnych jasełkach grywał Jezuska i Heroda, i poważnie myślał o karierze aktora. Po latach - jak sam mówi - sprzedał duszę diabłu i został muzykiem. Jednak nigdy nie powiedział ostatniego słowa. 14 lutego, w walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

Zdjęcia na temat: przystojny aktor z m jak milosc
Wideo na temat: przystojny aktor z m jak milosc
 • "Pierwsza miłość": Lesław Żurek o swojej roli w serialu

  Mateusz dał się poznać widzom „Pierwszej miłości” jako znany i ceniony w branży trener biznesu. Typ gentelmena, przystojny, szarmancki i wykształcony. Wie kiedy i jak postawić na swoim, tego też uczy swoich podopiecznych. Aktor w rozmowie z nami zdradza trochę szczegółów o swojej postaci. Czy upór i zawzięcie Emilki, które od razu zrobiły na nim wrażenie, przeniesie więź na życie prywatne?