• Informacje na temat:

  przystojny artyści

Artykuły na temat: przystojny artyści
 • Pogrzeb Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Bezwstydny aktor

  ...- Zastanawiałem się, jak wyglądałaby moja kariera, gdybym był faktycznie przystojny. Miło byłoby grać przysłowiowe pierwsze skrzypce, przekonać się, jak to jest. Jestem jednak na tyle inteligentny, by wiedzieć, że taka sytuacja też wiąże się z pewnymi obciążeniami - przyznaje William H. Macy, który w najnowszym serialu "Shameless" ("bezwstydny") gra zapijaczoną głowę sześcioosobowej rodziny.

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • Barbara Bursztynowicz uwierzyła w miłość na zawsze

  .... Jacka Bursztynowicza poznała podczas studiów w warszawskiej szkole teatralnej. Dwa lata starszy, przystojny blondyn, w skórzanej kurtce, często siadał przy pianinie w stołówce i przygrywał jazzowe kawałki(...). Barbara miała sprecyzowane wymagania, co do tego jedynego. Miał być przystojny, dowcipny, inteligentny, wrażliwy, potrafić grać na pianinie i palić papierosy jak uwielbiany przez studentki wykładowca...

 • Pawlicki zastąpi Wesołowskiego

  Przed fanami Aleksa wielkie emocje. Jego pan - Marek Bromski (Jakub Wesołowski) zginie! Nowym opiekunem psa zostanie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki).

 • Łucja Kowolik miała dość i uciekła z Polski do Australii. Słuch po niej zaginął. Co z nią?

  ...koleżanki. Rudolf Kowolik był sztygarem w kopalni Wujek. Wysoki, przystojny brunet kompletnie zawrócił jej w głowie. Podczas ślubu całe miasto plotkowało, że panna młoda jest w ciąży. A sąsiadki rozpaczały(...) w Teatrze Nowym w Zabrzu. Złapała aktorskiego bakcyla, marzyły jej się kolejne wielkie role i sukcesy. - Na jej przedstawienia zaczął przychodzić przystojny facet. Obsypywał kwiatami, obiecywał cuda...

 • Roman Polański i Emmanuelle Seigner w Polsce

  Roman Polański i jego żona Emmanuelle Seigner przyjadą 18 lutego do Polski - poinformowała w czwartek, 30 stycznia, firma dystrybucyjna Kino Świat International. Francuska aktorka weźmie udział w polskiej premierze swego najnowszego filmu "Pozory i złudzenia" , który 27 lutego Kino Świat wprowadzi do kin. 19 lutego w hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Seigner, wieczorem zaś uroczysta premiera filmu.

 • Jesienne nowości i kontynuacje w TVP

  ...i Tomka pojawi się jednak ktoś, kto poważnie zagrozi ich szczęściu... Czy przystojny i zamożny Jacek (Jan Wieczorkowski) zawróci w głowie narzeczonej swego najlepszego przyjaciela z czasów, gdy obaj(...) Pokrętnej 13. 8-odcinkowi "Artyści" mają być społeczno-obyczajową opowieścią o współczesnym polskim teatrze i jego twórcach. Akcja serialu będzie się rozgrywać za kulisami fikcyjnego publicznego...

 • Jude Law jak Robert Redford

  Pod koniec stycznia Jude'a Law zobaczymy w trzecim obrazie, który nakręcił z reżyserem Anthony'm Minghellą. Jego "Rozstania i powroty" zapowiedzą w tym roku filmowe walentynki.