• Informacje na temat:

  przystojny milo

Artykuły na temat: przystojny milo
 • "Barwy szczęścia": Dylska zagnie parol na... Stawickiego! Uwiedzie przystojnego chirurga?

  Stawicki (Piotr Borowski) przyjdzie do gabinetu Anety (Zofia Zborowska) i natychmiast zacznie flirtować z dentystką. Dylska nie będzie umiała oprzeć się miłym słówkom przystojnego lekarza i... podejmie grę. Zbigniew wyda się jej idealnym kandydatem na życiowego partnera!

 • "Słowo na M" : Gdyby Daniel nie był Harrym

  Wallace (Daniel Radcliffe) jest miłym i sympatycznym chłopakiem. Jest też przystojny i inteligentny, stara się być zabawny. W miłości szczęście mu jednak nie dopisuje. Kobieta jego życia, urokliwa Chantry (Zoe Kazan), jest w związku z innym mężczyzną. Wallace'owi nie pozostaje więc nic innego, jak się z nią "tylko" zaprzyjaźnić...

 • "Derek": Fajnie być miłym

  ..."Derek" to historia trzech przyjaciół pracujących w domu opieki społecznej. Derek (Ricky Gervais) jest 50-letnim, autystycznym facetem, który sam o sobie mówi tak: "Nie jestem przystojny, nie jestem zbyt mądry, ale staram się być miły". Dougie (Karl Pilkington) to złota rączka. Naprawi ekspres do kawy, stół, pralkę. Jako jedyny w tym towarzystwie ma głowę na karku. Kev (David Earl) to z kolei...

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka - Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego... zderzenia, egzotycznych imionach i ukochanym na białym koniu opowiada Olga Bołądź.

 • Jesteś millenialsem? Na pewno znasz te seriale!

  Każdy, kto urodził się w latach 90. i nieco wcześniej, na pewno miło je wspomina. O nastolatkach, tych bogatych, jak i zwyczajnych, o pięknych kobietach w charakterystycznych strojach kąpielowych i przystojnych ratownikach, o codziennym życiu i te typowe amerykańskie. Kultowe seriale lat 90. nigdy się nie znudzą! Pamiętacie je?

 • Rola życia Antoniego Królikowskiego?

  W przyszłym roku Antoni Królikowski ma szansę wznieść się na wyższą orbitę sławy. Aktor otrzymał główną rolę w serialu o życiu Eugeniusza Bodo, który był gwiazdą międzywojennej Polski. Film obejrzymy w telewizyjnej "Jedynce".

 • "Barwy szczęścia": Przywiezie sobie kochanka z sanatorium?

  W 2166. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 2 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2) Renia Sadowska wróci z sanatorium i od razu odwiedzi Walerię (Ewa Ziętek). Wyzna przyjaciółce, że w Rabce poznała faceta ze swoich marzeń i zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. - Przystojny, szarmancki, taki niedzisiejszy - uśmiechnie się. - Poprosił mnie o rękę! - wypali niespodziewanie. - Co...

 • Przystojny i wciąż do wzięcia

  Rola Kuby Ziobera w "M jak miłość" przyniosła mu wielką popularność, a jednak po sześciu latach aktor żegna się z serialem. Jak Przemysław Cypryański pokieruje teraz swoim życiem i karierą artystyczną?

 • "M jak miłość": Prywatne śledztwo Anety zakończy się... seksem!

  Aneta (Ilona Janyst) postanowi za wszelką cenę dowiedzieć się, dlaczego Olek (Maurycy Popiel) chce uciec z Polski. Była kochanka Chodakowskiego rozpocznie śledztwo, które niespodziewanie zakończy się... w łóżku z przystojnym lekarzem! Takie rzeczy tylko w TVP2 i to... przed 22:00!

 • Hollywoodzkie gwiazdy mówią po polsku

  One: Rachel Weisz, Mila Kunis i Michelle Williams. Trzy kobiety, trzy niezwykłe osobowości. Piękne, przebojowe i utalentowane wcieliły się role trzech czarownic: niegodziwej Evanory, dobrej Theodory i mądrej Gliwii w zrealizowanym z wielkim rozmachem filmie "Oz: Wielki i Potężny".

Zdjęcia na temat: przystojny milo
Dyskusje na temat: przystojny milo