• Informacje na temat:

  pseudonim artystki

Artykuły na temat: pseudonim artystki
 • Maya (Hyży) kontra Maya. Spór o pseudonim

  Na Facebooku rozpętała się wojenka o pseudonim Maya. Po rozstaniu z mężem Grzegorzem Hyżym finalistka "X Factora" Maja Hyży chce odciąć się od przeszłości i działać właśnie jako Maya. Tymczasem na scenie soulowej i klubowej od 2006 roku działa wokalistka Maya.

 • Pseudonim z filmu erotycznego

  Little Boots to sceniczny pseudonim brytyjskiej piosenkarki Victorii Hesketh, która ma szansę pójść w ślady Lady GaGa czy La Roux.

 • Nie żyje kanadyjska artystka Genevieve Elverum

  O śmierci artystki poinformował jej mąż, Phil Elverum ( Mount Erie , The Microphones ) na stronie GoFoundMe.com, gdzie zbierano pieniądze na leczenie Elverum. U Kanadyjki w zeszył roku(...) przeczytać. Genevieve Elverum urodziła się w 1981 roku w Loretteville w Quebec. Zaczynała od rysowania komiksów. Następnie zainteresowała się muzyką. Działała pod pseudonimami Woelv oraz Ô PAON...

 • Hanka Ordonówna: Artystka o tragicznym losie

  ...o skroń, zostawiając bliznę. Maskowała ją, nosząc odtąd kapelusze nasunięte na prawe ucho. Rozczarowania uczuciowe rekompensowała jej rozkwitająca kariera. Już jako Hanka Ordonówna (przybrała pseudonim(...), gdzie jej mąż był pracownikiem Poselstwa Polskiego. Mimo choroby, wciąż koncertowała. Zmarła we wrześniu 1950 roku. Przed śmiercią, pod pseudonimem Weronika Hort, wydała książkę. "Tułacze dzieci...

 • Sam Taylor-Johnson wyreżyseruje "50 twarzy Greya"

  Brytyjska reżyserka Sam Taylor-Johnson ("John Lennon. Chłopak znikąd") stanie za kamera ekranizacji powieści "50 twarzy Greya". Informację o wyborze artystki podała na swoim Twitterze autorka powieści ukrywająca się pod pseudonimem EL James.

 • Aurora wystąpi podczas Kraków Live Festival 2019. Zmiana w programie imprezy

  Norweska wokalistka, kompozytorka i producentka o pseudonimie ​Aurora dołącza w ostatniej chwili do składu rozpoczynającego się w piątek (16 sierpnia) Kraków Live Festival. Skandynawska artystka zastąpi odwołaną Banks.

 • Sanah debiutuje z "Królową dram". Kim jest nowa gwiazda polskiego popu?

  ...8 maja do sprzedaży trafiła debiutancka płyta "Królowa dram" wokalistki o pseudonimie Sanah. Kim jest 22-latka, której piosenki podbijają polski internet?

 • Pogrzeb Kory. Tłumy pożegnały wokalistkę. Wśród nich politycy, muzycy i dziennikarze

  W Warszawie zakończył się pogrzeb Kory. Prochy wybitnej polskiej artystki pochowano na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Na pogrzeb przybyli m.in. Magdalena Środa, Jerzy Buzek, Wojciech Mann, Kuba Wojewódzki, Adam Sztaba oraz Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 • "Z premedytacją pod prąd"

  .... Równie niesztampowa, oryginalna i rzucająca wyzwanie słuchaczowi jest debiutancka płyta artystki zatytułowana "The Best Of". Z okazji premiery albumu (18 marca) rozmawialiśmy z Panią Galewską, bo taki pseudonim przyjęła wokalistka, która wbrew wyniosłej "ksywce" okazała się być sympatyczną i obdarzoną poczuciem humoru osobą. Jednocześnie osobą, która ma pełną wizję tego, co chce osiągnąć i zmierza po...

 • Muzyczna sensacja z Korei

  BoA to pseudonim koreańskiej piosenkarki, która okazała się być najpopularniejszą artystką na świecie w poprzednim tygodniu.

Zdjęcia na temat: pseudonim artystki