• Informacje na temat:

  publiczność niemieckiej

Artykuły na temat: publiczność niemieckiej
 • Cannes: Brutalny film Larsa von Triera podzielił publiczność

  Podczas premierowego pokazu nowego filmu Larsa von Triera "The House that Jack Buit" na festiwalu w Cannes publiczność masowo opuszczała salę kinową - wynika z relacji dziennikarza magazynu "Variety". Ramin Setoodeh poinformował, że około 100 widzów nie wytrzymało projekcji i ostentacyjnie opuściło kino przed końcem seansu.

 • Uśpi publiczność muzyką?

  ...zaplanowano około północy w sobotę (8 września). O ósmej rano publiczność obudzi się łagodnie w rytm muzyki Schumanna i wspólnie zje śniadanie.

 • Zaśpiewał polską kolędę w niemieckiej telewizji

  Niemiecki wokalista polskiego pochodzenia Mark Forster zachwycił internautów swoim wykonaniem kolędy "Lulajże, Jezuniu" w niemieckiej telewizji.

 • Kino Niemieckie na Transatlantyku

  ...film Christiana Petzolda "Barbara" . Historia niemieckiej lekarki, nękanej przez chylący się ku upadkowi reżim, została świetnie przyjęta przez berlińską publiczność i zdobyła Srebrnego Niedźwiedzia(...) współczesnej niemieckiej rodziny, spowodowanym m.in. chorobą psychiczną matki, miał swoją światową premierę w konkursie głównym tegorocznego Berlinale. W sekcji Nowe Kino Niemieckie nie zabraknie także...

 • Publiczność wybrała "Życie na podsłuchu"

  ...widzów przyjąć należy z pewnym zaskoczeniem - do tej pory na warszawskiej imprezie publiczność wybierała zazwyczaj bardziej "kumpelskie" obrazy; dość wspomnieć właśnie "Kumpli" (Norwegia) czy(...) dystrybutora i w polskich kinach pojawi się na pewno na początku przyszłego roku. To jednak, że młoda publiczność wskazała właśnie ten a nie inny obraz, jasno uzmysławia, że temat metod represji...

 • Polsko-niemiecka "Nadzieja"

  ...w okolicach Bożego Narodzenia bieżącego roku, szeroka publiczność w kraju zapozna się z debiutanckim filmem fabularnym Stanisława Muchy w zbliżonym terminie" - dodaje Domagalski. "Mucha to niezwykle...

 • Polsko-niemieckie Kind Of Blue

  ...publiczność, jest właśnie utwór "Pocałuj mnie", którym Kind Of Blue zadebiutują w Opolu. A już w sierpniu planowana jest premiera pełnego albumu. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do...

 • Niemcy oglądają "Katyń"

  Pierwszy po światowej premierze w Berlinie pokaz "Katynia" Andrzeja Wajdy w Niemczech odbył się we wtorek wieczorem w Duesseldorfie. W nadchodzących tygodniach "Katyń" obejrzy również publiczność kilku niemieckich festiwali filmowych.

 • ​Władysław Pasikowski: Nie tylko "Psy"

  Władysław Pasikowski jest jednym z najważniejszych polskich reżyserów, którzy rozpoczęli swoją karierę po 1989 roku. Jego debiut zelektryzował publiczność. Natomiast "Psy" przeszły do historii jako brutalne rozliczenie z poprzednim ustrojem. Chociaż reżyser tworzy do dziś, nie udało mu się już powtórzyć sukcesu pierwszych produkcji. 14 czerwca 2019 Pasikowski skończył 60 lat.

 • ​Netia Off Camera 2017: Polska odsłona Off Sceny festiwalu

  Intrygująca Sonia Stein, liryczny Kortez i najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny niezależnej wystąpią w ramach Off Sceny. Netia Off Camera to nie tylko odważne filmy z całego świata, ale też koncerty. Publiczność czeka kilkanaście niezwykłych spotkań z artystami.