• Informacje na temat:

  publiczność szalała

Artykuły na temat: publiczność szalała
 • Scissor Sisters chcą się pochwalić

  Ich pierwszy album "Scissor Sisters" stał sensacją jeszcze przed premierą. Zdumieni dziennikarze poszukiwali porównań dla niecodziennego brzmienia, media komentowały i chwaliły odważny image, a publiczność szalała na widowiskowych koncertach. W poniedziałek, 18 września, do sklepów trafi druga płyta nowojorczyków "Ta Dah". Patronem medialnym wydawnictwa jest portal INTERIA.PL.

 • U2 w Chorzowie: Wspaniały koncert!

  ...- Niezapomniana noc! - krzyczał na koniec czwartkowego (6 sierpnia) koncertu Bono. Występ grupy U2 na Stadionie Śląskim w Chorzowie znów był magiczny. Publiczność i zespół rozumieli się idealnie. Cała scena - przypominające gigantycznego pająka - błyszczała w trakcie koncertu. Efekt był niesamowity.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Wygrana Kasi Popowskiej

  Jesteśmy już na półmetku siódmego sezonu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto tym razem zachwycił jury i publiczność?

 • Agnieszka Holland: Owacja po pokazie "Obywatela Jonesa"

  ...odważnym? Myślę że są takie czasy, kiedy odwaga co prawda jest droga, ale szalenie ważna. Myślę, że odważni powinni być nie tylko dziennikarze, ale również filmowcy" - stwierdziła, co publiczność...

 • Bartosz M. Kowalski: Z otwartą głową

  Jego debiut reżyserski, "Plac zabaw", w którym dwójka nastolatków zabiła małego chłopca, rozgrzał krytyków i podzielił publiczność. Drugim filmem postanowił zaskoczyć jeszcze bardziej i... zrealizował pierwszy polski slasher. W horrorze, który w związku z epidemią koronawirusa zamiast do kin trafił prosto na Netflixa, pojawia się plejada polskich gwiazd: od Wojciecha Mecwaldowskiego, przez...

 • Polański w Krakowie: "Znam w tym mieście dosłownie każdy kąt"

  Roman Polański przyjechał do Krakowa. Jest gościem festiwalu Netia Off Camera. W środę, 2 maja, krakowska publiczność, jako pierwsza w Polsce, zobaczy jego najnowszy film "Prawdziwa historia".

 • Kolejna gwiazda w Krakowie!

  ..." doprowadził Kaiser Chiefs na pierwsze miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Dzięki hitom i żywiołowym występom porywającym publiczność do zabawy, w ciągu zaledwie trzech lat grupa awansowała do rangi...

 • To będzie pozytywny tekst

  Polska publiczność jest najlepsza - ten zdawałoby się kurtuazyjny zwrot nabiera zupełnie realnego znaczenia, gdy przychodzi co do czego. Open'er Festival 2014 to kolejny ciekawy przypadek w tym temacie.

 • Euforia na Coke Live

  Pierwszy dzień imprezy Coke Live Music Festival przeszedł do historii. Publiczność długo będzie jeszcze wspominać występy Akona, Faithless i Lily Allen.

 • "W ciemności" z nagrodą w Chicago

  Produkcja Agnieszki Holland "W ciemności" została nagrodzona na 23. Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce (PFFA). Polski kandydat do Oscara 2012, w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, otrzymał w Chicago nagrodę Złotych Zębów - przyznawaną przez publiczność.