• Informacje na temat:

  publiczność zareagowała

Artykuły na temat: publiczność zareagowała
 • Muzycy Watain oblali publiczność krwią!

  Jak podaje serwis TMZ.com w trakcie koncertu wokalista grupy, Erik Danielsson, wniósł na scenę czaszkę kozła wypełnioną krwią. Następnie artysta miał oblać krwią publiczność. Według relacji część widzów zareagowała entuzjastycznie. Ale nie wszyscy. Niektórzy z uczestników koncertu mieli płakać i wymiotować. Jednak jak informuje miejscowa policja, nie złożono żadnej skargi związanej z tym...

 • Danuta Stenka oklaskiwana przez nowojorską publiczność

  Występującą w "Koncercie życzeń" Franza Xavera Kroetza podczas New Wave Festival w Brooklyn Academy of Music (BAM) Danutę Stenkę nowojorska publiczność nagradza burzliwymi oklaskami. Producent wykonawczy BAM Joseph V. Melillo nazwał ją "nadzwyczajną aktorką".

 • "The Masked Singer": Tori Spelling zdemaskowana. Jak zareagowali jurorzy?

  ...emitowane są jedynie podpowiedzi, które mają nakierować widzów i publiczność na tożsamość danego wykonawcy. Producenci programu jeszcze przed jego startem oznajmili, że uczestnicy, których nazwisk...

 • "Must Be The Music": Paulina Czapla dziękuje

  Publiczność programu "Must Be The Music" z początku wybuczała zestresowaną Paulinę Czaplę. Teraz wokalistka triumfuje: widzowie uznali jej występ za najlepszy.

 • Kygo: To jest super, kiedy wokalista ma w swoim głosie zapisaną tożsamość

  Na zakończenie tegorocznej edycji Open’er Festivalu publiczność do tańca porwał Kygo. Przed swoim koncertem 24-letni norweski DJ i producent opowiedział nam o swoich początkach, marzeniach i własnym festiwalu muzycznym.

 • Pixies w Poznaniu: Wysłali małpę do nieba

  Dokładnie 30 lat temu w Bostonie została założona kapela, która odcisnęła piętno na całej branży muzycznej i zainspirowała swoim brzmieniem takie zespoły jak Nirvana, R.E.M., Radiohead czy The Strokes. 16 listopada publiczność zgromadzona w poznańskiej Arenie mogła przekonać się na własne oczy, co takiego Pixies, bo to o nich mowa, mają w sobie takiego wyjątkowego.

 • "Mam talent": Kim jest Dawid Jędrusik?

  W piątym odcinku "Mam talent" wciśnięty został kolejny złoty przycisk. Osobą, która wzbudziła wiele emocji i zachwyciła jurorów, prowadzących i publiczność, był wokalista Dawid Jędrusik. Co wiemy o 16-latku?

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • Sacrum Profanum: Ekstremalna siła muzyki

  Ten kompozytor wiele wymaga od siebie, ale też od wykonawców. Lubi wywoływać specyficzne spięcie między partyturą a muzykiem, który w jego utworach musi grać całym sobą. Marcin Stańczyk - bohater kolejnego monograficznego koncertu Sacrum Profanum swoją energetyczną muzyką podbił festiwalową publiczność. Pomogła mu w tym jedna z najważniejszych w świecie muzyki współczesnej formacji - Bang on...

 • "Mam talent": 68-letnia Jenny Darren podbiła serca jurorów, a potem oburzyła internautów

  ...68-letnia Jenny Darren wie, jak skupić na sobie uwagę. Podczas występu uczestniczki nowej edycji brytyjskiego "Mam talent" publiczność i jurorzy przecierali oczy ze zdumienia. Sporo wokół samej wokalistki działo się też po programie.