• Informacje na temat:

  publiczność zgromadzoną

Artykuły na temat: publiczność zgromadzoną
 • Publiczność bohaterem eksperymentu

  Już dziś wieczorem zgromadzona na wrocławskim rynku publiczność stanie się bohaterem interaktywnej instalacji. Shona McCullagh, nowozelandzka artystka zaprezentuje projekt "Mirror Me".

 • Przed Festiwalem w Opolu: Publiczność spadnie z krzeseł?

  .... Mam nadzieję, że publiczność spadnie z krzeseł. Będziemy na scenie, potem na chwilę nas nie będzie, potem znowu wrócimy" - mówi Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus. Tomasz Szczepanik podkreśla, że...

 • "Aplauz, Aplauz!": Malwina i Maciej wzruszyli publiczność

  W niedzielę odbył się pierwszy odcinek programu "Aplauz, Aplauz", w którym najmłodsi występują w duetach ze swoimi rodzicami lub opiekunami. Publiczność była zachwycona duetami Malwiny i Macieja oraz Jacka i Marysi.

 • ​"Aplauz, aplauz": Kasia i Mirek zachwycili publiczność

  W niedzielę (13 września) widzowie stacji TVN obejrzeli drugi odcinek programu "Aplauz, aplauz", w którym najmłodsi występują razem ze swoimi rodzicami lub opiekunami. Widzowie zachwycili się duetem Kasi i Mirka.

 • OFF Festival: Publiczność domagała się Kingi Rusin (relacja, dzień drugi)

  ...z czasów Headhunters, kompozycyjnie - gęsto, rytmicznie. Xenia oczarowała publiczność egzotyczną urodą, szczerym i radosnym graniem prosto z serca oraz charyzmą o znamionach sympatycznego szaleństwa. (BR(...): wykorzystując skromne środki potrafiła doprowadzić widzów do ekstazy. Publiczność wytupała i wykrzyczała wtedy aż trzy bisy. Urocza i żywiołowa Xenia repertuar ma trochę inny niż Amerykanka, ale styl...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Casino Royale Live in Concert

  ..."To dla mnie ogromne szczęście, że mogę stać na tej scenie i patrzeć na dziesięć tysięcy ludzi zgromadzonych na widowni. Powitajmy dwudziestego pierwszego Jamesa Bonda!" - powiedział David Arnold, autor ścieżek dźwiękowych do pięciu filmów z serii o agencie 007, zapraszając publiczność zgromadzoną w Tauron Arenie Kraków na seans.

 • Gwiazda "Akademii Policyjnej" wystąpi w Sali Kongresowej

  Po raz pierwszy w Polsce wystąpi amerykański aktor Michael Winslow, którego Polacy znają przede wszystkim z roli naśladowcy dźwięków w "Akademii Policyjnej". 15 maja spróbuje rozbawić publiczność zgromadzoną w Sali Kongresowej.

 • Znamy zwycięzców 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  W sobotę, 6 czerwca, pierwszy polski festiwal filmowy online zakończył się uroczystą galą wręczenia nagród, podczas której poznaliśmy głównych laureatów wszystkich festiwalowych konkursów. Wydarzenie transmitowane na żywo w Internecie prowadził Maciej Stuhr, a licznie zgromadzona przed ekranami komputerów publiczność udowodniła, że pandemia nie stoi na przeszkodzie prawdziwej miłości do kina...

 • "The Voice of Poland": Kim jest pan Andrzej z publiczności? To bywalec TVP

  Wszedł na scenę "The Voice of Poland" i mimo że nie był uczestnikiem, zachwycił publiczność, trenerów oraz internautów. Część komentujących stwierdza jednak jasno - to była ustawka. Kim jest Andrzej Pawłowski, który pojawił się w ostatnim odcinku pierwszego etapu programu?

 • Pixies w Poznaniu: Wysłali małpę do nieba

  Dokładnie 30 lat temu w Bostonie została założona kapela, która odcisnęła piętno na całej branży muzycznej i zainspirowała swoim brzmieniem takie zespoły jak Nirvana, R.E.M., Radiohead czy The Strokes. 16 listopada publiczność zgromadzona w poznańskiej Arenie mogła przekonać się na własne oczy, co takiego Pixies, bo to o nich mowa, mają w sobie takiego wyjątkowego.

Zdjęcia na temat: publiczność zgromadzoną