• Informacje na temat:

  publiczny

Artykuły na temat: publiczny
 • Co z odwykiem Jamesa Hetfielda (Metallica)? Pierwszy występ publiczny

  30 stycznia w Petersen Automotive Museum w Los Angeles po raz pierwszy publicznie od ujawnienia informacji o odwyku pojawi się James Hetfield, wokalista i gitarzysta grupy Metallica.

 • Publiczny charakter pogrzebu Andrzeja Wajdy

  Rodzina Andrzeja Wajdy zgodziła się, aby pogrzeb wybitnego reżysera miał charakter publiczny.

 • Media publiczne bezprawnie zwalniają dziennikarzy?

  Organizacja Reporterzy Bez Granic (RSF) zareagowała na zwolnienie dwóch doświadczonych dziennikarzy z mediów publicznych w ostatnim czasie. "To następstwo rosnącego nękania niezależnych dziennikarzy przez nadawcę publicznego w 2019 roku, którego kulminacją była seria zwolnień podczas wewnętrznej restrukturyzacji w radiu państwowym" - uznała.

 • Paramount Channel: Hitem tygodnia "Wróg publiczny"

  W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel każdy miłośnik dobrego, hollywoodzkiego kina znajdzie coś dla siebie. Hitem nadchodzącego tygodnia jest "Wróg publiczny" Tony'ego Scotta. Jaki inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

 • Vincent Cassel: Wróg publiczny nr 1

  Vincent Cassel ( "Braterstwo wilków" , "Blueberry" , "Nieodwracalne" ) zagra Jacquesa Mesrine'a, określanego przed laty mianem wroga publicznego nr 1 we Francji. Zdjęcia rozpoczynają się latem 2006 roku.

 • Metallica: Wróg publiczny numer jeden

  Raper Chuck D ze słynnej formacji Public Enemy, skrytykował Larsa Ulricha z Metalliki, oskarżając go o chciwość. Na razie duński perkusista nie zareagował na zaczepkę słowną czarnoskórego muzyka. Być może pochłania go praca w studiu nagraniowym nad nową płytą Metalliki.

 • Justin Timberlake publicznie przeprasza żonę

  Justin Timberlake kilka tygodni temu został przyłapany na dwuznacznej sytuacji ze swoją koleżanką z pracy. Gdy do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia, wśród fanów gwiazdy zawrzało. Teraz piosenkarz odniósł się do całej sytuacji. Na swoim profilu na Instagramie przeprosił żonę i wytłumaczył swoje zachowanie.

 • Wojciech Mann wróci do Trójki? "W mediach publicznych są karni żołnierze"

  ...lat. Żałujemy, ale nie mamy takich możliwości". Zdaniem Wojciecha Manna w mediach publicznych dziennikarze "są jak karni żołnierze. Wykonują rozkazy i mówią jednym głosem". Przypomnijmy, że byli...

 • James Hetfield pokazał się publicznie pierwszy raz po odwyku. "Nie wiem, co będzie dalej"

  Wokalista i lider Metalliki od kilku miesięcy przebywał na terapii odwykowej. 30 stycznia pierwszy raz od rozpoczęcia leczenia pokazał się publicznie.

 • Jacek Kurski o przywróceniu Nagrody Mediów Publicznych

  Trzeba zauważać dzieła wybitne, bo w ten sposób buduje się powagę i prestiż tego projektu - powiedział o powrocie Nagród Mediów Publicznych prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski w Polskim Radiu 24.

Zdjęcia na temat: publiczny
 • Andrzejowi Chyrze, czyli Krzysztofowi Rysiowi z "Oficera", zdarza się czasami pomylić miejsce publiczne z miejscem, gdzie król piechotą chodzi...
Wideo na temat: publiczny
Dyskusje na temat: publiczny