• Informacje na temat:

  pudzian o

Artykuły na temat: pudzian o
 • Pudzian wysmuklał

  Pochwałom Mariusza Pudzianowskiego nie ma końca. Zdaniem jurorów, siłacz i finalista "Tańca z gwiazdami" wysubtelniał.

 • Śpiewający "Pudzian"

  ...się laurów. Jej brat twierdzi, że może zostać "Pudzianem" "Jak oni śpiewają". "Nie wiem tylko, czy myślał o tym, że niespodziewanie dojdę do finału, czy o mojej wadze" - żartuje Mucha.

 • Komediowy talent "Pudziana"

  Ma wiele pseudonimów: Pyton, Pudzian, Dominator. Jest strongmanem i zawodnikiem MMA. Ośmiokrotnym Mistrzem Polski, sześciokrotnym Mistrzem Europy oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Teraz Mariusz Pudzianowski podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu "Dużemu" w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka".

 • Pudzian Band: Całuj mnie do rana!

  Ponad 20 tysięcy odsłon w ciągu niespełna doby od premiery zanotował teledysk "Całuj mnie do rana" Pudzian Band.

 • Rinke za kratami... z "Pudzianem"

  Czwarty odcinek nowej serii programu "Rinke za kratami" już 28 września o 22:05 w Polsacie. Tym razem Rinke sprowadzi do więzienia Mariusza Pudzianowskiego. Co powie więźniom popularny "Pudzian"?

 • Saleta lepszy od... "Pudziana"

  Ponad 3,6 mln widzów oglądało sobotnią galę KSW, podczas której zwycięskie pojedynki stoczyli m.in. Przemysław Saleta oraz Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

 • Pudzian pokaże swój dom

  Na udział w programie zdecydowali się już Mariusz Pudzianowski i Michał Wiśniewski. To ich domy zobaczyć będzie można w pierwszym odcinku. Pudzian pokaże swoje liczne puchary oraz niezliczoną ilość(...) popularnością, a udział w nim biorą światowe gwiazdy filmu, sportu i muzyki. MTV Cribs z Pudzianem i Michałem Wiśniewskim w środę 16. kwietnia o 18:30.

 • Pudzian zatańczy na lodzie!

  Druga edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zapowiada się całkiem ciekawie. Chęć udziału zadeklarował już bowiem nasz najlepszy strongman - Mariusz Pudzianowski. Jak ważący 162 kg sportowiec poradzi sobie na łyżwach?

 • "Pudzian" w obsadzie dubbingu

  Mariusz Pudzianowski, mistrz świata strongmen, zawodnik MMA i gwiazdor wagi ciężkiej show-biznesu, stanie w szranki w zupełnie nowej dyscyplinie, debiutując w dubbingu komedii animowanej "Ryś i spółka", która wejdzie na ekrany polskich kin już 30 lipca.

 • Pudzian w "Terminatorze"?

  Mariusz Pudzianowski jest jednym z dwóch kandydatów do głównej roli w filmie "Terminator Salvation, początek przyszłości". O tym, czy pójdzie w ślady Arnolda Scharzeneggera, przekonamy się już we wrześniu.

Zdjęcia na temat: pudzian o
Wideo na temat: pudzian o
 • Rinke za kratami... z "Pudzianem"

  Tym razem Rinke Rooyens sprowadzi do więzienia Mariusza Pudzianowskiego. Co powie więźniom popularny "Pudzian"?

 • Pudzian skromnie o sobie: jest tylko kilka osób na świecie, które mają taki talent jak ja

  W ciągu kilkunastu lat kariery w sportach siłowych Mariusz Pudzianowski ośmiokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski Strongman, sześciokrotnie został Mistrzem Europy w tej dyscyplinie i pięciokrotnie Mistrzem Świata. Jak dotąd jest jedynym Polakiem, który zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata. – Takie ciężary, które ja dźwigałem, to tylko kilka osób na świecie było w stanie podnosić, a nawet

 • Pudzianowski opowiada o pobycie w więzieniu

  W kolejnym odcinku programu "Rinke za kratami" z osadzonymi spotka się Mariusz "Pudzian" Pudzianowski. Poprowadzi trening z więźniami oraz opowie im o swojej kryminalnej przeszłości - dla osadzonych jest żywym przykładem, że po wyjściu z więzienia można jednak zacząć nowe życie i odnieść sukces.

Dyskusje na temat: pudzian o