• Informacje na temat:

  pudzian pudzianem

Artykuły na temat: pudzian pudzianem
 • Śpiewający "Pudzian"

  ...się laurów. Jej brat twierdzi, że może zostać "Pudzianem" "Jak oni śpiewają". "Nie wiem tylko, czy myślał o tym, że niespodziewanie dojdę do finału, czy o mojej wadze" - żartuje Mucha.

 • Rinke za kratami... z "Pudzianem"

  Czwarty odcinek nowej serii programu "Rinke za kratami" już 28 września o 22:05 w Polsacie. Tym razem Rinke sprowadzi do więzienia Mariusza Pudzianowskiego. Co powie więźniom popularny "Pudzian"?

 • Pudzian pokaże swój dom

  Na udział w programie zdecydowali się już Mariusz Pudzianowski i Michał Wiśniewski. To ich domy zobaczyć będzie można w pierwszym odcinku. Pudzian pokaże swoje liczne puchary oraz niezliczoną ilość(...) popularnością, a udział w nim biorą światowe gwiazdy filmu, sportu i muzyki. MTV Cribs z Pudzianem i Michałem Wiśniewskim w środę 16. kwietnia o 18:30.

 • Pudzian wysmuklał

  Pochwałom Mariusza Pudzianowskiego nie ma końca. Zdaniem jurorów, siłacz i finalista "Tańca z gwiazdami" wysubtelniał.

 • Następca Pudziana?

  W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi kolejny twardy zawodnik. Mariusza Pudzianowskiego zastąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

 • Komediowy talent "Pudziana"

  Ma wiele pseudonimów: Pyton, Pudzian, Dominator. Jest strongmanem i zawodnikiem MMA. Ośmiokrotnym Mistrzem Polski, sześciokrotnym Mistrzem Europy oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Teraz Mariusz Pudzianowski podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu "Dużemu" w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka".

 • Pudzian Band: Całuj mnie do rana!

  Ponad 20 tysięcy odsłon w ciągu niespełna doby od premiery zanotował teledysk "Całuj mnie do rana" Pudzian Band.

 • Saleta lepszy od... "Pudziana"

  Ponad 3,6 mln widzów oglądało sobotnią galę KSW, podczas której zwycięskie pojedynki stoczyli m.in. Przemysław Saleta oraz Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

 • Jednak pokażą walkę Pudziana

  Telewizja Polsat dopięła swego i dogadała się z organizatorami amerykańskiej walki Mariusza Pudzianowskiego. W efekcie, kolejny pojedynek "Pudziana" - już w ten weekend - będzie można oglądać na antenach stacji.

 • Pudzian zatańczy na lodzie!

  Druga edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zapowiada się całkiem ciekawie. Chęć udziału zadeklarował już bowiem nasz najlepszy strongman - Mariusz Pudzianowski. Jak ważący 162 kg sportowiec poradzi sobie na łyżwach?

Zdjęcia na temat: pudzian pudzianem
Wideo na temat: pudzian pudzianem
 • Rinke za kratami... z "Pudzianem"

  Tym razem Rinke Rooyens sprowadzi do więzienia Mariusza Pudzianowskiego. Co powie więźniom popularny "Pudzian"?

 • Pudzian skromnie o sobie: jest tylko kilka osób na świecie, które mają taki talent jak ja

  W ciągu kilkunastu lat kariery w sportach siłowych Mariusz Pudzianowski ośmiokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski Strongman, sześciokrotnie został Mistrzem Europy w tej dyscyplinie i pięciokrotnie Mistrzem Świata. Jak dotąd jest jedynym Polakiem, który zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata. – Takie ciężary, które ja dźwigałem, to tylko kilka osób na świecie było w stanie podnosić, a nawet

 • Anna Mucha zagrała z Pudzianem

  Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim. – Spodobałam się na castingu, ale właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i prawdopodobnie to jest nasze ostatnie spotkanie. Na co reżyser powiedział tak: „W ciąży, w ciąży... genialnie! To my to