• Informacje na temat:

  pudzian strongman

Artykuły na temat: pudzian strongman
 • Komediowy talent "Pudziana"

  Ma wiele pseudonimów: Pyton, Pudzian, Dominator. Jest strongmanem i zawodnikiem MMA. Ośmiokrotnym Mistrzem Polski, sześciokrotnym Mistrzem Europy oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Teraz Mariusz Pudzianowski podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu "Dużemu" w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka".

 • Pudzian zatańczy na lodzie!

  Druga edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zapowiada się całkiem ciekawie. Chęć udziału zadeklarował już bowiem nasz najlepszy strongman - Mariusz Pudzianowski. Jak ważący 162 kg sportowiec poradzi sobie na łyżwach?

 • Pudzian przewija niemowlę!

  Oto okazja jedna na milion. Już dziś zobaczyć możemy Mariusza Pudzianowskiego w roli troskliwej opiekunki szóstki rozwrzeszczanych dzieciaków. Jak sławny strongman radzi sobie z pieluchami? Zobacz w programie "Dzień kangura"!

 • Pudzian: To był tylko wstęp!

  Mariusz Pudzianowski, wielokrotny mistrz świata strongmanów, od pewnego czasu sprawdza się w nowej roli. Idzie mu całkiem nieźle, zwłaszcza, że ma ogromne poparcie widzów. Ale "Pudzian" zapowiada, że na razie widzieliśmy tylko wstęp do jego tanecznych możliwości.

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

 • Mucha i Pudzian w filmie "Sąsiady"

  Głowacki ("80 milionów", "Dziewczyna z szafy"), Ewa Dałkowska ("Panny i wdowy", "Trick"), a także aktorzy niezawodowi - muzyk Marek Dyjak oraz strongman Mariusz Pudzianowski. Film "Sąsiady" to wielowątkowa...

 • "Warsaw Shore": Pudzian i mężczyzna w białym futrze

  Białe futro, bójka, mistrz mopa i... wizyta Strongmana - to wszystko już w najbliższą niedzielę w kolejnym odcinku "Warsaw Shore"na antenie MTV.

 • Rinke za kratami... z "Pudzianem"

  Czwarty odcinek nowej serii programu "Rinke za kratami" już 28 września o 22:05 w Polsacie. Tym razem Rinke sprowadzi do więzienia Mariusza Pudzianowskiego. Co powie więźniom popularny "Pudzian"?

 • Jednak pokażą walkę Pudziana

  Telewizja Polsat dopięła swego i dogadała się z organizatorami amerykańskiej walki Mariusza Pudzianowskiego. W efekcie, kolejny pojedynek "Pudziana" - już w ten weekend - będzie można oglądać na antenach stacji.

 • Pudzian nie tylko bije!

  Na fali sukcesu Mariusza Pudzianowskiego w debiucie w Konfrontacji Sztuk Walki przypominamy muzyczną działalność słynnego strongmana.

Wideo na temat: pudzian strongman
 • Pudzian skromnie o sobie: jest tylko kilka osób na świecie, które mają taki talent jak ja

  W ciągu kilkunastu lat kariery w sportach siłowych Mariusz Pudzianowski ośmiokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski Strongman, sześciokrotnie został Mistrzem Europy w tej dyscyplinie i pięciokrotnie Mistrzem Świata. Jak dotąd jest jedynym Polakiem, który zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata. – Takie ciężary, które ja dźwigałem, to tylko kilka osób na świecie było w stanie podnosić, a nawet