• Informacje na temat:

  pudzianowscy bracia

Artykuły na temat: pudzianowscy bracia
 • KSW: Poznaliśmy kolejnego rywala Popka? To brat Pudzianowskiego

  Według niepotwierdzonych informacji wokalista disco polo i brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian Pudzianowski, ma zostać kolejnym rywalem Popka w KSW.

 • Pudzian nie tylko bije!

  Na fali sukcesu Mariusza Pudzianowskiego w debiucie w Konfrontacji Sztuk Walki przypominamy muzyczną działalność słynnego strongmana.

 • Pudzian Band: Całuj mnie do rana!

  Ponad 20 tysięcy odsłon w ciągu niespełna doby od premiery zanotował teledysk "Całuj mnie do rana" Pudzian Band.

 • Niania Frania w Paryżu

  Słynna niania Frania Maj i jej pracodawca Max Skalski polecą do Paryża. Może tam rozkwitnie ich uczucie? Przekonamy się o tym jesienią. Właśnie padł pierwszy klaps na planie nowej serii serial u "Niania".

 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część trzecia

  Mariusz Pudzianowski u brata Najsilniejszy człowiek na świecie w pewnym momencie był tak popularny, że aż pomógł w starcie kariery swojemu bratu - Krystianowi Pudzianowskiemu . Ten założył zespół Pudzian Band , który działa zresztą do dziś. Bracia często są myleni, gdyż Krystian jest niezwykle podobny do Mariusza (nawet budową ciała). W klipie "Zdobyć Świat" fani mieli jednak szansę...

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Gwiazdy ze swoimi rodzinami: bracia Jan i Sebastian Karpiele-Bułecki, Andrzej Sikorowski z córką Mają, Aneta Teodorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, Joanna Pałucka i Andrzej Strzelecki, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, bracia Mariusz i Krystian Pudzianowscy. TVP2 przygotowała także specjalne wydania "Familiady" oraz "Szansy na sukces" - w świątecznym wydaniu widzowie będą słuchać utworów...

Zdjęcia na temat: pudzianowscy bracia