• Informacje na temat:

  pudzianowski na siłowni

Artykuły na temat: pudzianowski na siłowni
 • Mariusz "Pudzian" Pudzianowski ma zapędy na rasowego dresiarza. I to nie tylko ze względu na umiłowanie siłowni - Pudzian lubi "się wozić" drogimi zabawkami.

 • Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

  To już pewne - strongman Mariusz Pudzianowski (30 l.) wystąpi w VII edycji TVN-owskiego "Tańca z gwiazdami". Możemy się założyć, że będzie najgorszym uczestnikiem.

 • Nie bądź jak oni! Gwiazdy, które bagatelizują koronawirusa

  ...osoby, które przestraszone doniesieniami ze świata, zaczęły wykupywać papier toaletowy, mówiąc o nich, że "mają w głowach kiszoną kapustę". 4. Mariusz Pudzianowski Z kolei były strongman i zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym osoby ubrane w kombinezony i maski przeciwgazowe robią zakupy. Opatrzył je komentarzem: "Za 3-4 tygodnie tak będziemy robić...

 • Dlaczego Pudzian trafił za kratki?

  Uczestnik "Tańca z gwiazdami" - Mariusz Pudzianowski (31 l.) do więzienia trafił jako młody chłopak. Zasłużył sobie - jak twierdzi - stając w obronie 18-latka. "Do aresztu śledczego wsadził mnie(...) resocjalizacyjne spotkanie z więźniami połączone z pokazem treningu siłowego. Jak sam przyznaje na siłowni spędza dziennie 2 - 3 godziny. Przed zawodami więcej, nawet 8 godzin. Obecnie tańczy w VII...

 • "Pudzian zamiast mózgu ma muskuły"

  ...dojrzałości otrzymał dopiero kilka lat później, zaocznie... "Wołał iść na siłownię niż na lekcję historii - śmieje się brat vel Pytona... Obecnie studiuje marketing w prywatnej szkole w Łodzi(...) miesięczny Mariusza Pudzianowskiego sięga 150 tys. złotych. Jeśli odpadnie z "Tańca z gwiazdami", finansowo nie poczuje nawet muśnięcia... Ma dwóch braci, Dominika (33 l.) i Krystiana (27 l.).

 • Pudzian tańczył na jednej nodze

  Mariusz Pudzianowski tuż po zakończeniu "Tańca z gwiazdami" miał poddać się operacji.

 • Wraca "Tylko nas dwoje"

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie po dwutygodniowej przerwie znów zaśpiewają gwiazdy "Tylko nas dwoje". W programie usłyszymy piosenki, które powstały w ważnych momentach najnowszej historii Polski.

Wideo na temat: pudzianowski na siłowni
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Misiaczek

  Jedyne, czego pragnie Dennis, to znaleźć prawdziwą miłość. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, bo… Dennis jest chorobliwie nieśmiały. Co z tego, że jest kulturystą i wygląda jak Schwarzenegger w najlepszych latach, kiedy wobec kobiet czuje się bezradny? W dodatku ma nadopiekuńczą matkę, która nie zniosłaby innej kobiety u jego boku. Kiedy brat matki poślubia piękną dziewczynę z Tajlandii, Dennis postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i też się tam wybrać. Wydaje mu się, że w gorącym,...