• Informacje na temat:

  pudzianowski zdradził

Artykuły na temat: pudzianowski zdradził
 • Pudzianowski ma w domu solarium!

  ...już tego bólu" - zdradził  Dr Pomponik liczy, że telewizja pomyśli nad jakimś kącikiem porad Pudzianowskiego. Mariusz takich "trików" zna na pewno jeszcze masę!

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

 • Pudzian nie chce głupiej kobiety

  Tymczasem Mariusz Pudzianowski (31 l.) deklaruje, że takie kobiety zupełnie na niego nie działają "Nie interesują mnie dziewczyny, których życie kręci się dookoła tipsów, lansowania się i kariery. Moja żona będzie mądra i zaradna. Taka, z którą będę mógł poprowadzić firmę. Bo co będzie, gdy doznam kontuzji? Moja żona musi być moją partnerką" - mówi. Znajomy Pudziana zdradził, że sportowiec jest...

 • Anna Mucha zagrała w filmie z Mariuszem Pudzianowskim

  Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim.

 • Pudzian chce zostać bokserem

  ...32-letni Mariusz Pudzianowski deklarował ostatnio, że chce zerwać z show-biznesem i z widowiskowym dźwiganiem ciężarów. "Wystarczy, nadźwigałem się już w życiu. To koniec(...). Teraz myślę o formule MMA lub K1" - zdradził "Super Expressowi". MMA to dyscyplina, gdzie zawodnicy odbywają walki na ringu, używając praktycznie wszystkich technik dozwolonych w sportach walki bez...

 • Pudzian bije rekordy Guinnessa

  Stacja Polsat realizuje we Włoszech nowy program rozrywkowy, w którym pobijane będą kolejne rekordy Guinnessa. Prowadzącym ma być Maciej Dowbor, a w show wystąpi m.in. Mariusz Pudzianowski.

 • Piękność i bestia u Majewskiego

  W poniedziałek, 17 maja, w programie "Szymon Majewski Show" pojawią się modelka Joanna Krupa i Mariusz Pudzianowski.

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • Co lubi Santor, a co Doda?

  Już dzisiaj startuje nowy program Polsatu "Tylko nas dwoje", w którym o nagrodę rywalizuje 10 śpiewających par, składających się z profesjonalnych wokalistów i gwiazd-amatorów. Uczestników show oceniać będą: Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

 • Wiśniewski o żonie: Pokazała ułomność

  Wpis o zaskakującej i niepokojącej treści pojawił się na blogu Michała Wiśniewskiego. Lider ich Troje nisko ocenił udział małżonki Ani w programie "Tylko nas dwoje".

Wideo na temat: pudzianowski zdradził
 • Anna Mucha zagrała z Pudzianem

  Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim. – Spodobałam się na castingu, ale właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i prawdopodobnie to jest nasze ostatnie spotkanie. Na co reżyser powiedział tak: „W ciąży, w ciąży... genialnie! To my to

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...