• Informacje na temat:

  punk rock

Artykuły na temat: punk rock
 • „39 i pół” w TVN 7

  Darek Jankowski, lat 39 i pół, wieczny chłopiec, fan punk-rocka, żużla oraz swojego Fiata 125p – Kazika. Tak w skrócie można określić głównego bohatera serialu „39 i pół”, którego losy od 20 maja będzie można śledzić w TVN 7.

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Dziewczyna Macieja Maleńczuka wyrzucona z zespołu Blade Loki po Pol’and’Rock Festival

  ...pod postacią nie wolno Ci', 'musisz', 'masz'. Zdajemy sobie sprawę, że punk rock to nie rurki z kremem, ale nigdy nie przypominamy sobie, abyśmy wywierali taki wpływ na Anetę. Wręcz przeciwnie(...)Dziewczyna w Bladych Lokach była wokalistką. Niestety, nie wystąpiła z grupą podczas tegorocznego festiwalu Jurka Owsiaka Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą. Ich występ miał odbyć się 3 sierpnia...

 • Suicidal Tendencies w Warszawie na Rock In Summer

  Znany jest już pełen skład koncertu cyklu Rock In Summer, który odbędzie się 16 czerwca w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie. Do ogłoszonej już grupy Body Count, której przewodzi Ice-T, dołączył zespół Suicidal Tendencies.

 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska długo szukała pomysłu na swoją... kobiecość

  ...zachwyciłam się punk rockiem, ścięłam za zgodą rodziców włosy na jeża - opowiada i dodaje, że jej ojciec, który był współzałożycielem legendarnej grupy Osjan i często koncertował za granicą, kupował jej ubrania w zachodnich lumpeksach. Po fascynacji punk rockiem przyszedł w życiu Mai Ostaszewskiej czas na mroczne stylizacje, które dziś określilibyśmy mianem... gotyku. - Po latach poszukiwań w końcu...

 • Cieszanów Rock Festiwal 2015: Pablopavo razy trzy

  Tegoroczna edycja Cieszanów Rock Festival odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia. Poznaliśmy pierwszych wykonawców tej imprezy.

 • Jacek Kopczyński: Patrycja ma świetne teksty

  .... Muzyka w życiu aktora to chleb powszedni, ale ciekawa jestem, jakiej muzyki Pan słucha prywatnie? - Rocka. Obligatoryjnie. Inna muzyka nie wchodzi w grę? - Ależ skąd! Wyrastałem na polskim rocku. Słuchałem, dojrzewając: Perfectu, Republiki, Kombi, Lady Punk czy TSA. Lubię polski rock. Być może dlatego, że jako aktor jestem czuły na słowo, pracuję z nim na co dzień. Najbardziej fascynują mnie...

 • The Exploited w Polsce: Powrót po ataku serca

  W drugiej połowie kwietnia do Polski powraca brytyjska legenda punk rocka - The Exploited. Ponad rok wcześniej ataku serca na scenie doznał wokalista grupy - Wattie Buchan.

 • "W labiryncie": Jowita Budnik śpiewała kiedyś w punkowej kapeli!

  Jowita Budnik, czyli niezapomniana Marta Racewicz z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", była kiedyś... pankówą. Jako nastolatka nosiła ciężkie glany, podarte dżinsy i czarne kurtki. Należała nawet do punkowej kapeli!

 • Perfect Pussy: OFF to pierwszy zagraniczny festiwal, na który nas zaproszono (wywiad)

  Po krótkiej lekcji geografii i ustaleniu gdzie leżą Katowice, a gdzie Kraków, Perfect Pussy w niepełnym składzie - Garret Koloski (perkusja), Ray McAndrews (bas) i Shaun Suthus (klawisze) opowiedzieli o tym, jak to jest grać dobrego punk rocka. Z zespołem rozmawiał Bartosz Rumieńczyk.

Wideo na temat: punk rock
 • "Vinyl": Sezon 1. na DVD

  Fascynującą opowieść o przesyconym seksem i narkotykami muzycznym świecie lat 70. To oszałamiająca podróż przez krajobraz amerykańskiej branży muzycznej u zarania ery punk rocka, disco i hip-hopu widziana oczami Richiego.

 • Kanalia Kiepscy dają czadu

  Przysłowiowe trzy akordy, darcie mordy, czyli punk rock według Kiepskich