• Informacje na temat:

  pupil

Artykuły na temat: pupil
 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  .... Sambo zginął prawdopodobnie w czasie powstania warszawskiego. Dzisiaj jednym z najsłynniejszych psów polskiego show-biznesu jest pupil Krzysztofa Ibisza - bulterier o imieniu Nicpoń(...). Zauroczony czworonogiem prowadzi nawet jego konto na Instagramie. Czyżby wziął przykład z Marca Jacobsa, który stworzył profil na tym serwisie swojemu bulterierowi Neville’owi? Wśród pupili gwiazd są...

 • Systematic: Czas na pupili Ulricha

  Lars Ulrich, perkusista Metalliki, przebywa właśnie w jednym z nowojorskich studiów nagraniowych, gdzie nadzoruje ostatni etap prac nad debiutancką płytą formacji Systematic. Grupa, o której mowa, pochodzi z San Francisco i zadebiutuje w barwach wytwórni płytowej Ulricha - The Music Company.

 • Anthony Hopkins gra na pianinie dla... kota

  Podczas domowej kwarantanny Anthony Hopkins gra na pianinie, by, jak twierdzi, umilić czas swojemu kotu. Podczas takich minikoncertów jego pupil siedzi mu na kolonach.

 • Orlando Bloom wytatuował sobie na piersi imię... psa

  Popularny aktor przez ponad tydzień poszukiwał ukochanego psa. Mighty był brązowym, miniaturowym pudlem. Po tygodniu znaleziona została tylko obroża. Aktor oddał pupilowi hołd, tatuując sobie na piersi jego imię.

 • Mieszanka wybuchowa

  Przekraczająca wszelkie muzyczne granice, amerykańska formacja Light Pupil Dilate wyda 11 lutego drugi album "Snake Wine".

 • Sylwester Wardęga w "Przygarnij mnie"

  Pupil Sylwestra Wardęgi jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych psów na świecie. Okazuje się, że juror programu "Przygarnij mnie" nie może zabierać Cziki wszędzie, gdzie tylko chce. Powód? Babcia Sylwestra Wardęgi...

 • Przyjedzie do Polski z psem?

  Piosenkarz Mika, który wkrótce wystąpi w Polsce na Orange Warsaw Festival (28-29 sierpnia), nie chce ruszać się nigdzie bez ukochanego psa. Czy pupil gwiazdora przyjedzie również do naszego kraju?

 • Agnieszka Gozdyra: Urodziny bez kwiatów

  Dziennikarka i prowadząca „Skandalistów” wydała właśnie rozmowy ze znanymi mężczyznami o ich pupilach. – Warto wziąć przykład z facetów, którzy nie wstydzą się okazywać uczuć – zachęca...

 • Hollywoodzkie gwiazdy hodują... kury

  Wybuch pandemii koronawirusa sprawił, że w Wielkiej Brytanii i USA ludzie masowo zaczęli kupować żywe kury. Robili to, bo bali się, że w sklepach zabraknie jajek i chcieli mieć własne. Nowicjusze w tej dziedzinie mogą czerpać wiedzę od hollywoodzkich sław, bo wiele z nich hodowlą drobiu zajmuje się od dawna. Gdakających pupili mają m.in. Tori Spelling i Chris Hemsworth.

 • ​Joanna Krupa: Psy to moja terapia

  Psy to dla ​Joanny Krupy źródło bezinteresownej miłości oraz forma terapii. W ciągu dnia pracy niejednokrotnie zdarza jej się tęsknić za swoimi pupilami i pragnąć szybkiego powrotu do domu. Gwiazda uważa, że tylko osoby mające psy lub koty są w stanie zrozumieć przywiązanie innego człowieka do czworonożnego pupila.

Zdjęcia na temat: pupil
Wideo na temat: pupil
 • Iwona Burnat opowiada o ubieraniu psów. Chwali się dżinsami swojego pupila!

  Iwona Burnat to gwiazda drugiego sezonu "Żon Hollywood". Uczestniczka programu zajmuje się szyciem kreacji dla psów i stylizowaniem ich. Z jej usług korzysta m.in. pupil Carmen Electry. W wywiadzie kobieta opowiedziała o kulisach swojego biznesu. - Dopasowuję ich styl psów do tego, jaki mają jego właściciele - podkreśliła. Ile kosztują stworzone przez nią ubranka dla czworonogów?

 • Wieniawa chwali się nowym psem!

  Julia Wieniawa pokazała nowego pupila. Piękny?

 • Mirosław Zbrojewicz: Obchodzenie urodzin psa? Bez sensu

  Karolina Korwin Piotrowska opublikowała niedawno w internecie zdjęcia z urodzin swojego psa, na których pupil mediaworkerki objadał się tortem z parówek. Zdaniem Mirosława Zbrojewicza wyprawianie urodzin zwierzakowi jest bez sensu.

Dyskusje na temat: pupil