• Informacje na temat:

  pupilami

Artykuły na temat: pupilami
 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Eugeniusz Bodo zabierał swojego ogromnego doga do warszawskich kawiarni. Mike Tyson miał kilka tygrysów, potem zaczął hodować gołębie. Z kolei George Clooney przez 18 lat opiekował się świnką wietnamską. Które zwierzęta zdobywają serca gwiazd?

 • Systematic: Czas na pupili Ulricha

  Lars Ulrich, perkusista Metalliki, przebywa właśnie w jednym z nowojorskich studiów nagraniowych, gdzie nadzoruje ostatni etap prac nad debiutancką płytą formacji Systematic. Grupa, o której mowa, pochodzi z San Francisco i zadebiutuje w barwach wytwórni płytowej Ulricha - The Music Company.

 • ​Joanna Krupa: Psy to moja terapia

  Psy to dla ​Joanny Krupy źródło bezinteresownej miłości oraz forma terapii. W ciągu dnia pracy niejednokrotnie zdarza jej się tęsknić za swoimi pupilami i pragnąć szybkiego powrotu do domu. Gwiazda uważa, że tylko osoby mające psy lub koty są w stanie zrozumieć przywiązanie innego człowieka do czworonożnego pupila.

 • Anthony Hopkins gra na pianinie dla... kota

  Podczas domowej kwarantanny Anthony Hopkins gra na pianinie, by, jak twierdzi, umilić czas swojemu kotu. Podczas takich minikoncertów jego pupil siedzi mu na kolonach.

 • Orlando Bloom wytatuował sobie na piersi imię... psa

  Popularny aktor przez ponad tydzień poszukiwał ukochanego psa. Mighty był brązowym, miniaturowym pudlem. Po tygodniu znaleziona została tylko obroża. Aktor oddał pupilowi hołd, tatuując sobie na piersi jego imię.

 • Anna Korcz otwiera dom seniora

  Samotność jest obrzydliwa, kąsa bardziej niż wściekły pies - mówi Anna Korcz. Chce pomóc starszym ludziom uniknąć życia w osamotnieniu i buduje dom seniora. Pomieści on 120 pensjonariuszy, którzy będą mogli mieszkać wraz z czworonożnymi pupilami. Dom będzie oferował wiele aktywności umożliwiającym samorealizację i zwiększającymi pewność siebie. Aktorka chce, by w Polsce starsi ludzie byli...

 • Agnieszka Gozdyra: Urodziny bez kwiatów

  Dziennikarka i prowadząca „Skandalistów” wydała właśnie rozmowy ze znanymi mężczyznami o ich pupilach. – Warto wziąć przykład z facetów, którzy nie wstydzą się okazywać uczuć – zachęca

 • Hollywoodzkie gwiazdy hodują... kury

  Wybuch pandemii koronawirusa sprawił, że w Wielkiej Brytanii i USA ludzie masowo zaczęli kupować żywe kury. Robili to, bo bali się, że w sklepach zabraknie jajek i chcieli mieć własne. Nowicjusze w tej dziedzinie mogą czerpać wiedzę od hollywoodzkich sław, bo wiele z nich hodowlą drobiu zajmuje się od dawna. Gdakających pupili mają m.in. Tori Spelling i Chris Hemsworth.

 • Krzysztof Ibisz: Pies wzbogaca moje życie

  Pupilem Krzysztofa Ibisza jest roczny bulterier o imieniu Nicpoń. "Wydaje mi się, że on daje mi więcej, niż ja jemu" - mówi o przyjaźni z psem. Zauroczony czworonogiem prowadzi nawet jego konto na Instagramie.

 • Wystraszył się węża Michaela Jacksona

  Piosenkarz Lionel Richie wspomina przerażające spotkanie pierwszego stopnia z jednym z pupili Michaela Jacksona...

Zdjęcia na temat: pupilami
Wideo na temat: pupilami
 • Iwona Burnat opowiada o ubieraniu psów. Chwali się dżinsami swojego pupila!

  Iwona Burnat to gwiazda drugiego sezonu "Żon Hollywood". Uczestniczka programu zajmuje się szyciem kreacji dla psów i stylizowaniem ich. Z jej usług korzysta m.in. pupil Carmen Electry. W wywiadzie kobieta opowiedziała o kulisach swojego biznesu. - Dopasowuję ich styl psów do tego, jaki mają jego właściciele - podkreśliła. Ile kosztują stworzone przez nią ubranka dla czworonogów?

 • Wieniawa chwali się nowym psem!

  Julia Wieniawa pokazała nowego pupila. Piękny?

 • ​Joanna Krupa: Psy to moja terapia

  Psy to dla ​Joanny Krupy źródło bezinteresownej miłości oraz forma terapii. W ciągu dnia pracy niejednokrotnie zdarza jej się tęsknić za swoimi pupilami i pragnąć szybkiego powrotu do domu.

Dyskusje na temat: pupilami