• Informacje na temat:

  pyrkosz witold aktor

Artykuły na temat: pyrkosz witold aktor
 • Wspominają Witolda Pyrkosza

  ..."Jako aktor umiał wszystko", "odszedł dobry przyjaciel", "był wybitnym aktorem, także teatralnym" - tak zmarłego w sobotę, 22 kwietnia, Witolda Pyrkosza wspominają gwiazdy polskiego kina.

 • Ostatnie pożegnanie Witolda Pyrkosza

  W Górze Kalwarii (Mazowieckie) pożegnano w piątek aktora teatralnego i filmowego Witolda Pyrkosza. Zmarłego żegnała rodzina, współpracownicy, fani. "Zapamiętamy go jako pełnego inwencji, pasji, nowych pomysłów" - napisał w okolicznościowym liście prezydent RP Andrzej Duda.

 • Witold Pyrkosz: Odszedł rok temu

  W niedzielę, 22 kwietnia, mija rok od śmierci Witolda Pyrkosza. Ulubieniec polskiej publiczności znany był dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4", Duńczyka w kultowym "Vabanku", a w ostatnich latach Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość".

 • Witold Pyrkosz kończy 90 lat

  ...24 grudnia Witold Pyrkosz obchodzi 90. urodziny. Publiczności znany jest dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4" oraz Duńczyka w kultowym "Vabanku". Od kilkunastu lat dla widzów jest jednak przede wszystkim Lucjanem Mostowiakiem, seniorem rodu, podporą rodziny i najlepszym dziadkiem na świecie w "M jak miłość".

 • Witold Pyrkosz nie żyje. Aktor zmarł w wieku 90 lat

  Nie żyje znany aktor Witold Pyrkosz. Publiczności znany był dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4", Duńczyka w kultowym "Vabanku", a w ostatnich latach Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość".

 • Witold Pyrkosz: Pożegnanie Lucjana Mostowiaka jesienią

  Jak długo bohater Witolda Pyrkosza obecny będzie w serialu "M jak miłość"?

 • Gwiazdy "M jak miłość" wspominają Witolda Pyrkosza

  W specjalnym materiale gwiazdy "M jak miłość" wspominają zmarłego w ubiegłym tygodniu Witolda Pyrkosza.

 • Witold Pyrkosz kończy 89 lat

  ...24 grudnia, w Wigilię, Witold Pyrkosz obchodzi 89. urodziny. Publiczności znany jest dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4" oraz Duńczyka w kultowym "Vabanku". Od piętnastu lat dla widzów jest przede wszystkim Lucjanem Mostowiakiem, seniorem rodu, podporą rodziny i najlepszym dziadkiem na świecie w "M jak miłość".

 • Witold Pyrkosz i Marek Perepeczko: Pokłóciła ich kobieta

  ...bójki, wedle innych - podczas prawdziwej bójki po pracy. Jednym z przywódców zabawowej ekipy był Witold Pyrkosz. Jak sam wspominał, dopiero zmierzał do ustatkowania się, a gdy długo przebywał z dala(...) ze znacznie młodszymi mężczyznami, kolorowa i kontrowersyjna. A jednak w tej beczce miodu była łyżka dziegciu: ponowne spotkanie z Witoldem Pyrkoszem. Tym razem jednak relacja była zupełnie inna...

 • Pogrzeb Witolda Pyrkosza w piątek w Górze Kalwarii

  Pogrzeb Witolda Pyrkosza odbędzie się w piątek, 28 kwietnia, w Górze Kalwarii - poinformował "Super Express".

Zdjęcia na temat: pyrkosz witold aktor
Wideo na temat: pyrkosz witold aktor
 • Witold Pyrkosz (1926-2017)

  22 kwietnia 2017 roku w Warszawie zmarł aktor Witold Pyrkosz znany z gry m.in. w: Janosiku, serialu ''M jak miłość'' oraz w ponad stu innych produkcjach zarówno filmowych, jak i teatralnych.

 • Witold Pyrkosz (1926-2017)

  22 kwietnia 2017 roku w Warszawie zmarł aktor Witold Pyrkosz znany z gry m.in. w: Janosiku, serialu ''M jak miłość'' oraz w ponad stu innych produkcjach zarówno filmowych, jak i teatralnych.

 • Ilona Łepkowska o śmierci Pyrkosza: Był ciężko chory!

  Śmierć Witolda Pyrkosza była ogromnym zaskoczeniem i szokiem. Aktor wciąż był aktywny zawodowo, a kilka razy w tygodniu pojawiał się przecież w milionach polskich domów, jako Lucjan Mostowiak w hitowym "M jak miłość". Okazuje się jednak, że ze zdrowiem Pyrkosza nie było ostatnio najlepiej! Aktor w ciężkim stanie trafił do szpitala, o czym opowiedziała scenarzystka Ilona Łepkowska w TVN 24

Dyskusje na temat: pyrkosz witold aktor