• Informacje na temat:

  pyrkosz z rodziną aktor

Artykuły na temat: pyrkosz z rodziną aktor
 • Ostatnie pożegnanie Witolda Pyrkosza

  W Górze Kalwarii (Mazowieckie) pożegnano w piątek aktora teatralnego i filmowego Witolda Pyrkosza. Zmarłego żegnała rodzina, współpracownicy, fani. "Zapamiętamy go jako pełnego inwencji, pasji, nowych pomysłów" - napisał w okolicznościowym liście prezydent RP Andrzej Duda.

 • Dlaczego zabrakło jej na pogrzebie Pyrkosza?

  Wiele gwiazd i przyjaciół z planu "M jak miłość", w tym Teresa Lipowska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek, Dominika Ostałowska, Barbara Kurdej-Szatan czy Andrzej Młynarczyk, było obecnych na pogrzebie Witolda Pyrkosza. Wśród osób upamiętniających pamięć artysty zabrakło jednak Julii Wróblewskiej. Dlaczego?

 • Jerzy Cnota, aktor znany z "Janosika", nie żyje

  Aktor Jerzy Cnota, którego cała Polska pamięta z roli w produkcji "Janosik", nie żyje. Artysta zmarł w czwartek, 10 listopada, po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 74 lata.

 • Widzowie "M jak miłość" pożegnali Lucjana Mostowiaka

  Wyemitowany we wtorek, 14 listopada, 1329. odcinek serialu „M jak miłość” w TVP2 zanotował rekordową w tym sezonie widownię 6,3 mln widzów. W ten sposób widzowie oddali hołd jednemu z najbardziej lubianych aktorów polskiego kina – Witoldowi Pyrkoszowi.

 • Tysiąc odcinków z Mostowiakami

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz i Kacper Kuszewski to tylko kilku z całej plejady aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach naszych telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP2 po raz tysięczny. Z tej okazji twórcy świętują.

 • Wspomnienia "króla seriali"

  ..."Podwójnie urodzony" to tytuł autobiografii Witolda Pyrkosza, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. W ramach promocji książki, 82-letni aktor spotkał się w czwartek, 16 kwietnia, z czytelnikami w Warszawie.

 • Franciszek Pieczka: Nie muszę, ale mogę

  Otoczony najbliższą rodziną, przyjaciółmi i kolegami z teatru i filmowych planów, ceniony aktor Franciszek Pieczka uczestniczył w swoim benefisie połączonym z promocją traktującej o nim książki. "Już niczego nie musze, ale jeszcze wszystko mogę" - powiedział Franciszek Pieczka.

 • "M jak miłość": Jak to się zaczęło?

  Okazją do poznania bohaterów serialu (który zaczęto nagrywać w sierpniu 2000 roku), był wyjątkowy jubileusz. W pierwszym odcinku Barbara (Teresa Lipowska) oraz Lucjan (Witold Pyrkosz) obchodzili 40(...) uroczystość. - Wiem, że narobiłem głupstw - pokajał się przed rodziną - ale dostałem w kość i zrozumiałem, że narobiłem wam wstydu. Od dzisiaj wszystko zmienię - obiecał. Nie zawiódł bliskich. Pomagał...

 • Jerzy Cnota: Odszedł rok temu

  Dokładnie rok temu, 10 listopada 2016 roku, zmarł Jerzy Cnota, aktor znany głównie z ról drugoplanowych i epizodycznych. Największą popularność przyniósł mu telewizyjny serial "Janosik". Wcześniej zagrał w dwóch śląskich filmach Kazimierza Kutza - "Soli ziemi czarnej" i "Perle w koronie", które rozpoczęły jego bogatą kilkudziesięcioletnią karierę.

 • W Chorzowie pożegnano Jerzego Cnotę

  Bliscy, przyjaciele i mieszkańcy miasta uczestniczyli w środę w Chorzowie w uroczystościach pogrzebowych Jerzego Cnoty - aktora, odtwórcy roli zbójnika Gąsiora z serialu "Janosik". Artysta zmarł w czwartek po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 74 lata.

Zdjęcia na temat: pyrkosz z rodziną aktor