• Informacje na temat:

  pytanie na śniadanie gwiazdy

Artykuły na temat: pytanie na śniadanie gwiazdy
 • Ida Nowakowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

  W piątek, 17 maja, do zespołu prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączyła Ida Nowakowska, która u boku Łukasza Nowickiego będzie nową gospodynią piątkowych wydań programu śniadaniowego TVP.

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Wydawca "Pytania na Śniadanie" zawieszony za hit Ronniego Ferrariego z aluzjami do seksu

  Telewizja Polska zawiesiła wydawcę niedzielnego wydania "Pytania na Śniadanie" w TVP2 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Powodem jest wyemitowanie w programie piosenki Ronniego Ferrariego "Ona by tak chciała" opisującej m.in. zażywanie narkotyków.

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Już 19 grudnia poranny program telewizyjnej Dwójki - "Pytanie na śniadanie" - otworzy dzień w nowej odsłonie. Zobaczymy nowe wnętrza i nowych prowadzących...

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki, Tomasz Kammel i debiutująca Urszula Chincz poprowadzą nowe wydania programu "Pytanie na śniadanie". We wrześniu minie 10 lat od emisji pierwszego odcinka magazynu.

 • Jubileusz "Pytania na śniadanie"

  Już w piątek 22.czerwca br. będziemy mieli okazję zobaczyć 1000 wydanie programu "Pytanie na śniadanie". Ten jubileusz to doskonała okazja do świętowania w doborowym gwiazdorskim towarzystwie.

 • Odchodzi z "Pytania na śniadanie"

  Dziennikarka Beata Sadowska opuszcza zespół porannego programu TVP2 "Pytanie na śniadanie". Prezenterka nie chce ujawniać swoich najbliższych planów zawodowych.

 • Szulim bez "Pytania na śniadanie"

  Agnieszka Szulim kończy prowadzenie "Pytania na śniadanie" w TVP2 - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie nadal będzie natomiast występował Tomasz Kammel.

 • Urbański w "Pytaniu na śniadanie"

  Hubert Urbański współprowadzić będzie sobotnie wydania magazynu "Pytanie na śniadanie", które wejdą na antenę Dwójki w marcu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 • Kurzajewscy w "Pytaniu na śniadanie"

  W czwartek, 5 lutego w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" widzowie zobaczyli po raz pierwszy nową parę prowadzących: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i jej męża, Macieja Kurzajewskiego.

Zdjęcia na temat: pytanie na śniadanie gwiazdy
Wideo na temat: pytanie na śniadanie gwiazdy
 • Gwiazdy wspominają swoje pierwsze randki!

  Dziennikarka "Pytania na śniadanie" postanowiła zapytać celebrytów o ich wspomnienia związane z pierwszymi randkami. Niektóre odpowiedzi są dość zaskakujące... Na przykłada Tadla i Kret swoje aktualne życie określają, jako jedną wielką pierwszą randkę. A inni? (TVP/x-news)

 • Obrażona Edyta Górniak w "Pytaniu na śniadanie"

  W trakcie emitowanego na żywo przez Telewizję Polską programu "Pytanie na śniadanie" doszło do zgrzytu pomiędzy piosenkarką Edytą Górniak a prezenterem Tomaszem Wolnym. Prowadzący wywiad zauważył(...) a piosenkarką doszło do zgrzytu. "Edyta, mam pytanie neutralne. Nie bój się. Spokojnie" - powiedział Wolny. "Ale czy ja wyglądam jakbym się bała?" - odpowiedziała Edyta. Gdy Tomasz próbował

 • Joanna Racewicz kolejną ofiarą kierownictwa TVP?

  Kolejna wielka gwiazda będzie musiała pożegnać się ze sprawowaną przez siebie funkcją, po tym, jak w telewizji publicznej zmieniło się kierownictwo. Joanna Racewicz, bo o niej mowa, zamieni niebawem newsroom na ciepłą kanapę w programie ''Pytanie na Śniadanie'', gdzie ma wcielić się w rolę prowadzącej. W przeszłości dziennikarstwo informacyjne, na rozrywkowe zamieniło także kilka innych znanych

Dyskusje na temat: pytanie na śniadanie gwiazdy