• Informacje na temat:

  pytanie na śniadanie jedrzejko

Artykuły na temat: pytanie na śniadanie jedrzejko
 • Szulim bez "Pytania na śniadanie"

  Agnieszka Szulim kończy prowadzenie "Pytania na śniadanie" w TVP2 - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie nadal będzie natomiast występował Tomasz Kammel.

 • Szulim-Badziak zawieszona za marihuanę

  Agnieszk Szulim-Badziak, prowadząca poranny program w TVP2 "Pytanie na śniadanie", została tymczasowo zawieszona - podaje "Super Express".

 • Agnieszka Szulim-Badziak pouczona

  Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2, przekazał w piątek, 1 czerwca, Agnieszce Szulim-Badziak pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na śniadanie".

 • Szulim: Ludzie lubią wpadki

  ...10 lat. Z wykształcenia jest dziennikarką. W 2003 roku zaczęła pracę w radiu, dwa lata później trafiła do telewizyjnej Jedynki, a od 11 stycznia 2010 współprowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. AJ(...). Pouczenie od dyrektora Dziś już wiadomo, że Agnieszka pracy nie straci. Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP 2, przekazał prezenterce pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na...

 • Agnieszka Szulim poprowadzi "Bitwę na głosy"

  ...muzycznym widowisku. Obecnie wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi w stacji "Pytanie na śniadanie". W majowym "Pytaniu na śniadanie" podczas rozmowy na temat legalizacji leków z marihuaną. goszczący w studio(...) śniadanie" zostanie pisemnie pouczona. W trzeciej edycji "Bitwy na głosy" swoje zespoły prowadzić będą Beata Kozidrak, Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber...