• Informacje na temat:

  pytanie na śniadanie monika richardson

Artykuły na temat: pytanie na śniadanie monika richardson
 • Monika i Zbigniew Zamachowscy krok od rozstania!? Zaskakujące wieści

  W życiu Moniki Zamachowskiej (47 l.) nie dzieje się najlepiej. Dziennikarka po odejściu z TVP wciąż nie może znaleźć pracy, a dodatkowo na horyzoncie pojawiają się kolejne problemy. Jak donosi „Na żywo” Monika i Zbigniew (58 l.) Zamachowscy zmagają się z małżeńskim kryzysem, a ich relacja już od dawna nie należy do udanych.

 • "Śniadanie z Dwójką" i z gwiazdami

  W telewizyjnej Dwójce pojawi się nowość. Sobotnie wydanie programu "Pytanie na śniadanie" będzie nazywać się "Śniadanie z Dwójką", a widzowie będą mieli okazję oglądać w nim największe gwiazdy.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli nowa Małgosia Mostowiak i Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Richardson zastąpi Kammela

  Nową gospodynią teleturnieju "Dzieciaki górą" zostanie Monika Richardson. Popularna prezenterka zastąpi w tej roli Tomasza Kammela, z którym TVP rozwiązała kontrakt.

 • Richardson zostanie szefową "Pytania na śniadanie"?

  Trzeba przyznać, że od pewnego czasu sporo się dzieje w "Pytaniu na śniadanie" i to nie koniecznie na wizji, a raczej poza nią. Zamęt rozpoczął się od momentu, gdy do studia wkroczyła Monika Richardson (41 l.) wraz z nowym ukochanym Zbyszkiem Zamachowskim (51 l.). Para zaczęła prowadzić piątkowe wydania, ku niezadowoleniu większości ekipy, która podobno nie lubi pracować z Moniką. Jednak od...

 • Co z "Pytaniem na śniadanie"?

  W poranku gorąco! Przetasowania i zmiany. Plotka goni plotkę. Czy para Monika Richardson - Zbigniew Zamachowski zostanie? A może dziennikarka zostanie szefową programu?

 • Richardson i Zamachowski wylecą z TVP?

  Widzowie nie pokochali ich dziwnego duetu w "Pytaniu na śniadanie". Wyniki oglądalności mówią same za siebie...

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Monika Richardson-Zamachowska jest wściekła. Też ma kredyt we frankach!

  ...śniadanie", które prowadzi, zaprosiła eksperta od finansów, dopytując, kiedy będzie szansa na obniżenie rat i czy warto przewalutować kredyt. - Po wystąpieniu eksperta, w przerwie antenowej, wybiegła za nim...

 • Tomasz Wolny nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie"

  Tomasz Wolny dołączy do zespołu "Pytania na śniadanie", porannego magazynu TVP2. Program poprowadzi w duecie z Moniką Richardson. W nowej roli zadebiutuje w piątek, 18 października.

Wideo na temat: pytanie na śniadanie monika richardson
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...