• Informacje na temat:

  quentin tarantino wiek

Artykuły na temat: quentin tarantino wiek
 • Oni odeszli w 2019 roku

  ...rolę w filmie "Jackie Brown" Quentina Tarantino. W 1969 roku Forster zagrał główną rolę w kultowym filmie Haskella Wexlera "Chłodnym okiem". Aktor dwukrotnie pracował także z Davidem Lynchem(...)Jan Kobuszewski (19.04.1934 - 28.09.2019 ) Aktor obdarzony niezwykłą charyzmą, a jednocześnie skromny człowiek, który nigdy nie czuł się gwiazdą. Na zawsze pozostanie dla nas panem Janeczkiem...

 • "Kingsman: Tajne służby" : Kurs na angielskiego dżentelmena

  Tradycyjni, angielscy szpiedzy, agenci służb specjalnych to popkulturowi bohaterowie, których warto czasami zderzyć z nowinkami ze świata kultury masowej. W najnowszym filmie Matthew Vaughna "Kingsman: Tajne służby" świat wyspiarskich dżentelmenów, którzy od wieków tworzą coś w rodzaju tajemnego zakonu służb specjalnych przechodzi metamorfozę.

 • Tarantino: Potrzebna zmiana!

  W Sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat zawodowych planów Quentina Tarantino ( "Wściekłe psy" , "Kill Bill" ). W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów twórca opowiedział o swych wymarzonych projektach. "Chciałbym teraz zrobić duży zwrot - odejść od kung-fu i spaghetti westernów, elementów obecnych w Kill Bill i zrobić zupełnie inną historię" - mówi Quentin Tarantino.

 • Bohaterowie swoich czasów

  Ekranizacja "Kamieni na szaniec", druga część słynnych "300" oraz stylowy dramat Jima Jarmuscha "Tylko kochankowie przeżyją" - to filmowe premiery, które w tym tygodniu budzą najwięcej emocji.

 • Scorsese najlepszym reżyserem?

  Martin Scorsese został uznany najlepszym żyjącym reżyserem w rankingu amerykańskiego magazynu "Paste".

 • Nadzieja polskiego kina?

  Ogromną siłą najnowszego filmu Jacka Borcucha "Wszystko co kocham" są młodzi, nieopatrzeni aktorzy: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza i Olga Frycz. O tej piątce polskie kino jeszcze nie raz usłyszy.

 • Brad Pitt: Role życia

  Był już najprzystojniejszy i najseksowniejszy, ale nigdy dotąd nie był najlepszy. Brad Pitt to obecnie jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd, która nie ma jeszcze na koncie Oscara.