• Informacje na temat:

  r. g. armstrong plotki

Artykuły na temat: r. g. armstrong plotki
 • Finał "Lost". Nie daj się zaskoczyć!

  ...protestancka, żałobna pieśń religijna. Jest szeroko znana i wykonywały ją już nieprzeliczone rzesze artystów, m.in.: Louis Armstrong, Elvis Presley, Janis Joplin, Johnny Cash czy Rod Stewart. Jako że...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Sheryl Crow zaręczona?

  Kolarski mistrz Lance Armstrong (33 l.) zaręczył się z wokalistką Sheryl Crow (41 l.) - tak przynajmniej twierdzi plotkarski serwis "Pagesix.com". Para odmówiła skomentowania tych wiadomości.

 • Dido, brytyjska wokalistka pop, która sławę zdobyła, gdy Eminem wykorzystał fragment jej piosenki "Thank You" w swoim utworze "Stan", zdementowała pojawiające się od jakiegoś czasu doniesienia, jakoby miała skomponować kilka utworów na nową płytę Britney Spears.

 • Futbolowa Dido?

  Brytyjska wokalistka Dido znana jest z sympatii do piłki nożnej. Ostatnio się okazało, że nie tylko do samego sportu, ale też do jednego z piłkarzy. Plotka rskie media twierdzą, że coraz więcej łączy Dido z obrońcą londyńskiego klubu Arsenal Solem Campbellem.

 • Zgubili film o lądowaniu na Księżycu!

  NASA ma problem i nie jest to kolejna misja promu w kosmosie. Tym razem musi przewietrzyć własne archiwa i znaleźć tam zaginiony film ze stąpającym po Księżycu Armstrongiem - podało "Metro". Coraz częściej pojawiają się podejrzenia, że do słynnego lądowania wcale nie doszło, a znany na całym świecie film jest po prostu efektem pracy twórców z Hollywood.

 • Wielka mistyfikacja Green Day?

  The Network - na tę nazwę powinni zwrócić uwagę fani amerykańskiego zespołu Green Day. Krążą bowiem plotki , jakoby tajemniczymi członkami tej nieznanej nikomu formacji byli muzycy grupy... Green Day.

 • Sheryl Crow zaręczona

  Wokalistka Sheryl Crow przyjęła oświadczyny kolarskiego mistrza Lance'a Armstronga, siedmiokrotnego zwycięzcy Tour de France. Według przedstawiciela piosenkarki ślub ma się odbyć na wiosnę 2006 roku.

 • Sheryl Crow oddała pierścionek zaręczynowy

  Na początku lutego dość nieoczekiwanie rozpadł się związek Sheryl Crow (44 l.) i słynnego kolarza Lance'a Armstronga (35 l.). Stawiana za wzór para miała się pobrać wiosną tego roku. Z wiadomych względów ślub się nie odbył, a ostatnio wokalistka zwróciła byłemu narzeczonemu pierścionek zaręczynowy.

 • Ted Nugent z Jamesem Hetfieldem?

  Kontrowersyjny amerykański gitarzysta Ted Nugent, powiedział niedawno, że jest prawdopodobne, iż na jego nowej solowej płycie gościnnie pojawi się nie kto inny, jak James Hetfield z Metalliki. Album ma pojawić się w sprzedaży nie jesienią tego roku, lecz wiosną 2002 i nosić tytuł "Craveman". Wydawca nie zmienił się i pozostaje nim wytwórnia Spitfire.

Wideo na temat: r. g. armstrong plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...