• Informacje na temat:

  r. g. armstrong reżyser

Artykuły na temat: r. g. armstrong reżyser
 • Królowa Elżbieta II zniszczyła miłość siostry?

  Antony’ego Armstronga-Jonesa. Ślub księżniczki odbył się 6 maja 1960 roku. Wkrótce na świecie pojawił się syn David Jones (57 l.) - Lord Linley i córka Sarah (53 l.) - Lady Chatto. Jednak małżeństwo Małgorzaty z Antonym (mianowanym przez Elżbietę II Lordem Snowdon) nie było szczęśliwe. Para rozwiodła się w 1978 roku, a Lord Snowdon jeszcze w tym samym roku poślubił Lucy Lindsay-Hogg, byłą żonę reżysera...

 • Filmowa biografia Lance'a Armstronga

  Reżyser i producent Frank Marshall ( "Kongo" , "Alive. Dramat w Andach" ) zdradził w wywiadzie udzielonemu czasopismu "iFMagazine", że przymierza się do realizacji filmu biograficznego, którego bohaterem byłby słynny kolarz Lance Armstrong.

 • Jacek Kawalec: Niczego w życiu nie żałuję

  ...fascynacja jeszcze z lat wczesnej młodości. Ale koncertuję też z mniejszym projektem - "Muzyczne twarze Jacka Kawalca". Śpiewam ekstremalnie różnymi głosami, np. Stinga czy Louisa Armstronga. Kończy pan(...). Szekspira. Podobno na początku kariery miał pan zagrać Hamleta. - Wielki reżyser Kazimierz Dejmek miał pomysł obsadzenia mnie w tej roli. Zaczęliśmy nawet próby. Do premiery jednak nie doszło. Po...

 • Laureat Oscara o Lancie Armstrongu

  "Kłamstwo Armstronga" - to tytuł filmu dokumentalnego nakręconego przez laureata Oscara z 2007 roku Aleksa Gibneya, który odsłania kulisy jednego z największych oszustw w historii sportu. Premiera produkcji odbyła się właśnie na festiwalu w Toronto.

 • "Na wariackich papierach": Szaleństwo to metoda!

  ...w castingu. Trudno się więc dziwić, że gdy Shepherd zorientowała się, iż młodszy kolega kradnie jej show, była wściekła. Zaowocowało to konfliktami zarówno z Willisem, jak i z reżyserem oraz(...) Company" Agnes DiPesto (Allyce Beasley) i księgowemu Herbertowi Violi (Curtis Armstrong). Wątek tego drugiego początkowo pomyślany był tylko na kilka odcinków. Ale popularność, jaką zdobył, sprawiła...

 • Craig Armstrong gościem Festiwalu Muzyki Filmowej

  Craig Armstrong - jeden z najbardziej znanych brytyjskich kompozytorów, nagrodzony Złotym Globem za ścieżkę dźwiękową do obsypanego nagrodami musicalu "Moulin Rouge!", autor muzyki do takich filmowych przebojów, jak "To właśnie miłość", "Wall Street. Pieniądz nie śpi" czy "Ray" - będzie gościem Wielkiej Gali Muzyki Filmowej. 10 kompozytorów na 10-lecie RMF Classic.

 • Serialowa zima, czyli najnowsze zagraniczne premiery

  ...sezon składa się z dziesięciu odcinków. Wszystkie wyreżyserował Tarsem Singh ("Cela", "Magia uczuć", "Immortals: Bogowie i herosi"). W produkcji występują Vincent D’Onofrio (w roli Czarnoksiężnika(...) Baudelaire). Reżyserem "Serii niefortunnych zdarzeń" jest Barry Sonnenfeld ("Faceci w czerni", "Gdzie pachną stokrotki"). Serial będzie dostępny na Netfixie już 13 stycznia 2017. Frontier "Frontier...

 • Clint Eastwood w kosmosie

  Clint Eastwood porzuci fikcję na rzecz faktów i w swym drugim projekcie opowiadającym o kosmosie, przybliży sylwetkę legendarnego astronauty, Neila Armstronga. Po współpracy w roku 2000 ze studiem Warner Bros. nad obrazem "Kosmiczni kowboje" , popularny aktor, producent i reżyser, nabył ostatnio prawa do filmowej adaptacji biografii Neila Armstronga, autorstwa historyka Jamesa R. Hansena.

 • B.B. Thornton w szkole łajdaków

  Billy Bob Thornton ( "Zły Mikołaj" , "Alamo" ) i Jon Heder ( "Napoleon Wybuchowiec" ) zagrają główne role w remake'u brytyjskiej komedii z 1960 roku, "School for Scoundrels". Nad scenariuszem opowieści pracują Todd Phillips i Scot Armstrong, który zasiądzie także na fotelu reżysera historii.

 • George Clooney "ambasadorem męskości"

  George Clooney (45 l., "Good Night, and Good Luck" ) uplasował się czele listy plebiscytu Ask.Men.com, w którym chodziło o wskazanie faceta, którego można spokojnie nazwać "ambasadorem męskości". Drugie miejsce zajął raper Jay-Z a na czwartej pozycji uplasował się kolarz Lance Armstrong.

Wideo na temat: r. g. armstrong reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Scena zbrodni

  Reżyser Joshua Oppenheimer spędził siedem lat z "emerytowanymi" dowódcami brygad śmierci w Indonezji. Przed puczem nielegalnie sprzedawali pod kinami bilety na amerykańskie filmy gangsterskie. W swojej "wyzwoleńczej" działalności wzorowali się – jak twierdzą – na hollywoodzkich produkcjach, ale w rzeczywistości ich działalność to po prostu połączenie szmalcownika z mordercą. Gdy reżyser proponuje im filmowe odtworzenie dokonywanych zbrodni, z wigorem załatwiają aktorów, dekoracje, kostiumy i...