• Informacje na temat:

  r kelly producent

Artykuły na temat: r kelly producent
 • "Moda na sukces": Katherine Kelly Lang boleśnie poniżona!

  ...53-letnią Katherine Kelly Lang spotkało bolesne rozczarowanie. Wielkie nadzieje Aktorka przeniosła się do Europy na cały czas trwania show. - Nie chciałam powtórzyć błędu Ronna Mossa, który(...), główny producent serialu, nie robił jej żadnych problemów. W serialu nieobecność Brooke wytłumaczono wyjazdem do jednego z europejskich oddziałów Forrester Creations. Katherine, pełna dobrych myśli...

 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

 • "Sorry For Your Loss": Zwiastun serialu z Elizabeth Olsen i Kelly Marie Tran

  Autorką serialu, początkowo zamówionego przez stację Showtime, jest Kit Steinkellner, a producentami Lizzy Weiss ("Switched at Birth") i James Ponsoldt ("Specjalista od niczego"). Główna bohaterka produkcji, Leigh Shaw (Olsen), to młoda wdowa, która musi poradzić sobie ze smutkiem i żałobą, w międzyczasie radząc sobie z problemami z przeszłości. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Kelly...

 • Josh Groban z nową płytą. Wśród gości Kelly Clarkson i Chris Botti

  20 kwietnia ukaże się płyta "Stages", na której największe musicalowe przeboje śpiewa Josh Groban.

 • "Jack Ryan": Gwiazda "House of Cards" dołącza do obsady

  Michael Kelly, czyli serialowy Doug Stamper z "House of Cards", dołączył do stałej obsady serialu "Jack Ryan". W produkcji Amazon w tytułowej roli wystąpi John Krasinski ("Biuro", "Ciche miejsce").

 • Sequel "50 twarzy Greya" bez reżysera

  Sam Taylor-Wood nie wyreżyseruje kontynuacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" - informuje serwis The Wrap. Zmiana nastąpi również na stanowisku scenarzysty; współautorka pierwszego filmu Kelly Marcel nie wróci do ekipy sequela.

 • "House of Cards": Zdjęcia do finałowego sezonu ruszą 8 grudnia?

  Producent serialu "House of Cards", studio Media Rights Capital, zamierza wznowić prace na planie szóstego sezonu. Według informacji serwisu TVLine zdjęcia miałyby (prawdopodobnie) ruszyć już 8 grudnia.

 • Aretha Franklin śpiewa Adele (cover "Rolling in the Deep")

  Nazywana Królową Soulu Aretha Franklin wydaje nową płytę "Aretha Franklin Sings The Greatest Diva Classics", którą zapowiada właśnie opublikowany cover przeboju "Rolling in the Deep" Adele.

 • "Beverly Hills, 90210": Kultowy serial powraca

  Brandon i Brenda Walsh, bliźnięta z Minnesoty, przeprowadzają się wraz z rodzicami do Beverly Hills i rozpoczynają naukę w prestiżowym liceum West Beverly High. Wkrótce Brandon poznaje intelektualistkę Andreę, a Brenda zaprzyjaźnia się z zamożną Kelly. Do paczki nowych przyjaciół dołączają Steve, Donna, David i Dylan - pamiętacie te imiona? Przez wiele lat młodzi aktorzy wcielający się w ich...

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

Zdjęcia na temat: r kelly producent