• Informacje na temat:

  rabczewska dorota

Artykuły na temat: rabczewska dorota
Zdjęcia na temat: rabczewska dorota
Wideo na temat: rabczewska dorota
 • Dorota Rabczewska: To nasza pierwsza jesień!

  Doda oraz jej parter Emil Haidar zjawili się na urodzinach muzycznej stacji 4FUN TV. Para na czerwonym dywanie oraz ściance nie szczędziła sobie czułości. Doda i Emil opowiedzieli jak radzą sobie ze zbliżającą się jesienną depresją. Oboje przyznali, że stawiają na ciepły koc grzane wino oraz... lepienie ludzików z kasztanów. (Agencja TVN/x-news)

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Dorota Rabczewska: To nasza pierwsza jesień

  Warszawa. Doda oraz jej parter Emil Haidar zjawili się na urodzinach muzycznej stacji 4FUN TV. Para na czerwonym dywanie oraz ściance nie szczędziła sobie czułości. Doda i Emil opowiedzieli jak radzą sobie ze zbliżającą się jesienną depresją. Oboje przyznali, że stawiają na ciepły koc grzane wino oraz... lepienie ludzików z kasztanów. (Agencja TVN/x-news)

 • Erratum

  Żona, syn, dobra posada - w życiu Michała wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z zespołu, marzenia, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy,...

Dyskusje na temat: rabczewska dorota
 • Re: Koniec "M jak miłość"? Producent zabrał głos!

  Doda, Dorota rabczewska z skazana przez sąd :) Dostała wyrok 6 m-cy prac społecznych

 • Re: Kamińska i Glinka w finale

  Dziś finał Tańca Z Gwiazdami Proszę Głosujcie i Trzymajcie Kciuki za Kasię Glinkę i Stefano Terrazzino . Jeśli chcecie zagłosować to wyślijcie SMS 7326 o treści 4 Tel: 0 704 30 70 04 Katarzyna Glinka Stefano Terrazzino . GŁOSUJCIE NA NICH !!! . PROSIMY :*** Głosujcie na Kasie ona jest najlepsza . < 33 Wszyscy litują się nad kamińską bo ma chorą noge . Co to za sprawiedliwość .