• Informacje na temat:

  rabczewska najpopularniejszy

Artykuły na temat: rabczewska najpopularniejszy
 • Doda przeproszona przez organizatora festiwalu w Cannes za incydent na czerwonym dywanie

  Doda (32 l.) na festiwalu w Cannes spotkała się z nerwową reakcją hostessy, której zaproponowała pozowanie do wspólnego zdjęcia. Jak mówi PR manager polskiej gwiazdy, jeszcze tego samego dnia Rabczewska została przeproszona.

 • Wśród muzyków Doda Dorota Rabczewska, a wśród aktorów Anna Dymna - to postacie showbiznesu o których pisze się najwięcej w polskim internecie - wynika z przeprowadzonych badań.

 • ​"rodzinka.pl": Tomasz Karolak zatrudnił... Dodę i jest nią zachwycony!

  Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie bilety na spektakle do IMKI rozchodzić się będą jak świeże bułeczki. W nowej sztuce zatytułowanej "Słownik Ptaszków Polskich" swe aktorskie umiejętności prezentuje bowiem Dorota Rabczewska - Doda. Gwiazda miała co prawda zagrać w innym warszawskim teatrze, ale kiedy dostała propozycję występów na scenie kierowanej przez Tomasza Karolaka, bez wahania...

 • Doda wciąż przed Górniak

  Dorota Rabczewska to najcenniejsza polska gwiazda muzyczna - wynika z raportu magazynu "Forbes".

 • Doda królową okładek

  Wśród wszystkich popularnych osób w naszym kraju Dorota Rabczewska w ubiegłym roku najczęściej pojawiała się na okładkach czasopism. Może się pochwalić niemal identyczną ilością co premier Donald Tusk.

 • Hip hop wygrywa z Chopinem

  Zespół Jeden Osiem L to zdecydowanie najpopularniejszy polski wykonawca wśród rodzimych internautów - wynika z raportu serwisu wyszukiwawczego NetSprint.pl. Wśród gwiazd zagranicznych triumfował Eminem. Raperzy Mezo i Peja znaleźli się w czołówce zestawienia najpopularniejszych Polaków, przed Chopinem, Kochanowskim i Kopernikiem.

 • Siwiec pokazała pośladki

  Natalii Siwiec, najpopularniejszej fance Euro, bywanie w telewizjach śniadaniowych opłaciło się.

 • Doda czy Żelazna Dziewica?

  Doda wciąż niepokonana! Na liście najpopularniejszych płyt w Polsce nadal 1. miejsce zajmuje "Ficca" grupy Virgin, na której czele stoi kontrowersyjna wokalistka Dorota Rabczewska. Tym razem skok na podium wykonała składanka "Blue Eyes" (z 33. na 3.), ale w zestawieniu wybijają się liczne albumy powracające do notowania. Najwyżej znalazła się płyta "Słuchowisko" grupy Jeden Osiem L (4.).

 • Doda królową sieci

  Doda uważa się za królową i wreszcie ma szansę nią zostać. Internauci od początku 2008 roku najczęściej poszukują informacji właśnie o Dorocie Rabczewskiej.

 • "Niczym się nie martwię"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, swoim zachowaniem wywołuje skrajne opinie. Jedni ją podziwiają, inni nie mogą znieść jej widoku. Piosenkarka wygląda jednak na zadowoloną z zamieszania, jakie panuje wokół niej i planuje kolejne kontrowersyjne przedsięwzięcia. Chce opublikować swoje pamiętniki i wziąć udział w reality-show pokazującym jej związek z Radosławem Majdanem, bramkarzem

Wideo na temat: rabczewska najpopularniejszy
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...