• Informacje na temat:

  rabczewska planuje

Artykuły na temat: rabczewska planuje
 • Doda nie poddaje się! Planuje ślub w 2016 roku!

  ...znosi. "To nie jest tak, że ja ciągle jestem uśmiechnięta. Mam mnóstwo dni, kiedy jestem w tragicznym stanie psychicznym" - mówiła w jednym z wywiadów. Rabczewska nie porzuca jednak marzeń o wielkim(...) Rabczewska chciała swoją ceremonią tę Majdana i Rozenek. Ślub "perfekcyjnych" planowany jest na czerwiec, więc Doda ma jeszcze kilka miesięcy na znalezienie odpowiedniego kandydata! Trzymacie kciuki?

 • Doda: Dogodzić Radziowi

  "Kocham Radzia. Nie wyobrażam sobie bez niego życia" - powiedziała o mężu Radosławie Majdanie Dorota "Doda" Rabczewska. Kontrowersyjna wokalistka planuje w ciągu najbliższych trzech lat urodzić dziecko.

 • Paulina Zmudczyńska-Rabczewska (14 l.), przyrodnia siostra Dody, ruszyła z blogiem tematycznym.

 • Nie szanował Dody

  Dorota "Doda" Rabczewska niezbyt miło wspomina pracę z Januszem Józefowiczem, reżyserem między innymi słynnego musicalu "Metro". Jak donosi portal showbiznes.eu, piosenkarka w jednym z wywiadów skrytykowała Józefowicza, z którym swego czasu współpracowała.

 • Doda planuje cichy ślub z milionerem! Przetakiewicz ma pomysł na suknię!

  Rabczewska gorączkowo poszukuje teraz kreacji, która ma być oczywiście elegancka i stylowa. Są już pierwsi chętni, aby spełnić jej marzenia. Joanna Przetakiewicz swoim pomysłem podzieliła się...

 • "Niczym się nie martwię"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, swoim zachowaniem wywołuje skrajne opinie. Jedni ją podziwiają, inni nie mogą znieść jej widoku. Piosenkarka wygląda jednak na zadowoloną z zamieszania, jakie panuje wokół niej i planuje kolejne kontrowersyjne przedsięwzięcia. Chce opublikować swoje pamiętniki i wziąć udział w reality-show pokazującym jej związek z Radosławem Majdanem, bramkarzem

 • Sensacyjne słowa Dody! Aż trudno uwierzyć!

  Doda Rabczewska-Stępień (35 l.) zdradziła swoje plany na najbliższą przyszłość. Fani będą w szoku...

 • Doda powinna odpocząć

  W ostatnią sobotę (10 maja) Doda zasłabła tuż po koncercie na warszawskim Bemowie. "Ona jest ciężko chora" - mówi Paweł Rabczewski, ojciec wokalistki.

 • Doda planuje metamorfozę!

  Koniec z tandetnymi, wulgarnymi, lateksowymi różowymi strojami - Rabczewska zapowiada, że zarówno jej nowa płyta, jak i styl, będą bardziej "rockowe" i "drapieżne". Może więc zobaczymy ją jeszcze w duecie z Nergalem ?

 • Doda i Radek: Związek na odległość

  Dorota "Doda" Rabczewska i jej mąż Radek Majdan planują wyjazd do Meksyku i zamierzają spędzić go rozmawiając nad przyszłością swojego związku - donosi jak zwykle świetnie poinformowane "Życie na gorąco".

Wideo na temat: rabczewska planuje
 • A jednak? Doda Stępień potwierdza sensacyjne plotki!

  Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Doda planuje na dłużej zniknąć z show-biznesu, co bardzo ucieszyło jej hejterów. Fani jednak nie dowierzali, że Rabczewska-Stępień faktycznie byłaby w stanie zrezygnować z lansu na ściankach. W rozmowie z WideoPortalem Doda przyznaje, że faktycznie ma takie plany. Na razie jednak nie jest to możliwe, bo ponoć ma sporo koncertów. "Moja droga zawodowa

 • Minionki

  Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światem

 • Agnieszka Szulim: Doda pobiła również inne anonimowe osoby

  Agnieszka Szulim opowiedziała w "Dzień dobry TVN" o kulisach pobicia jej przez Dodę. Dziennikarka zdradziła, że dostaje maile od anonimowych osób, które także są ofiarami Rabczewskiej. "Z patologią trzeba walczy" - podkreśla. Sprawę planuje skierować do sądu. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gambit, czyli jak ograć króla

  Harry Deane (Colin Firth) planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata, ekscentrycznego miliardera Lionela Shabandara (Alan Rickman). Brakuje mu tylko jednego elementu - pięknej kobiety, która zagrałaby rolę przynęty. Nicole (Cameron Diaz) wydaje się być idealną kandydatką, lecz Harry wkrótce sam ulega jej wdziękom, co w efekcie pokrzyżuje mu plany.