• Informacje na temat:

  rabczewska szuka

Artykuły na temat: rabczewska szuka
 • Szulim "szuka haków na Dodę"!

  Wygląda na to, że Agnieszka Szulim Woźniak-Starak postanowiła odpowiednio przygotować się do kolejnej batalii z Dodą!

 • Doda oficjalnie z Nergalem?

  Dorota Rabczewska potwierdziła, że spotyka się z 32-letnim Adamem Darskim, liderem metalowej grupy Behemoth.

 • Doda szuka pracy dla Majdana

  Dorota Rabczewska (24 l.) próbuje załatwić swojemu obecnemu partnerowi, Radosławowi Majdanowi (36 l.), pracę w TVP. Władze telewizji nie chcą się jednak zgodzić na przyjęcie w swoje szeregi piłkarza zamieszanego w liczne skandale.

 • Babskie pogaduchy Dody

  Dorota Rabczewska, czyli słynna Doda, ma opinię skandalistki, ale to tylko pozory. Tak naprawdę Doda nie włóczy się po imprezach, nie flirtuje z facetami, a jeśli można ją spotkać wieczorem w knajpie, to tylko w towarzystwie koleżanek - donosi jak zwykle dobrze poinformowany "Fakt".

 • Doda szuka szpiku dla Nergala

  Dorota Rabczewska rozsyła wśród znajomych SMS-y z rozpaczliwą prośbą o szpik kostny dla swojego ukochanego, który jest chory na białaczkę. Namawia przyjaciół, by rejestrowali się w bazie dawców.

 • Dorota "Doda" Rabczewska (23 l.) została twarzą jednej z firm produkujących gadżety i biżuterię dla telefonów komórkowych.

 • Doda szuka mieszkania

  ...tysięcy złotych. Najdroższy, kosztujący 8 milionów złotych apartament Rabczewska obejrzała jako pierwszy. Znajduje się na ul. Dobrej na Powiślu, z okien widać Pałac Kultury i Wisłę. Drugi, za 3 miliony złotych, jest położony w pobliżu Łazienek Królewskich. Mniejszy od tego na ul. Dobrej i oddalony od centrum - wątpimy, że Doda wybierze właśnie ten. Ostatnie mieszkanie, które Rabczewska zaszczyciła...

 • Doda i Big Cyc to "Świry"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, zespół Big Cyc, artysta kabaretowy Marcin Daniec i autor popularnego telewizyjnego show Szymon Majewski znaleźli się wśród laureatów studenckiego plebiscytu "Świry 2006". "Świrem za całokształt" nagrodzono satyryka i aktora Jacka Fedorowicza.

 • Doda i Andrzej "Piasek" Piaseczny pokłócili się o salę! "Do tej pory jest obrażony"

  ..., pozostawiając Rabczewską na lodzie. Piosenkarka w pośpiechu musiała szukać nowego miejsca. Co ciekawe, tylko Teatr Roma złożył jej sensowną propozycję i umożliwił zorganizowanie wydarzenia u siebie(...) zgodnie ze swoim sumieniem" - podkreśliła Rabczewska. Dodała, że "jeśli Piasek czuje, że takie zachowanie jest zgodne z jego sumieniem, inaczej postrzegają pojęcie bliskości do Boga". "Ja mu życzę...

 • Doda okradziona

  Blisko 40 tysięcy złotych wynosi wartość rzeczy, jakie w zeszłym tygodniu złodzieje wynieśli z domu Doroty "Dody" Rabczewskiej i jej męża Radosława Majdana w podkrakowskim Zabierzowie. "Najbardziej mi szkoda naszych wspólnych zdjęć" - mówi wokalistka grupy Virgin.