• Informacje na temat:

  rabczewska zdradziła

Artykuły na temat: rabczewska zdradziła
 • Dorota Rabczewska: Królowa nie jest tylko jedna...

  Kontrowersyjna, niepokorna i przebojowa. Ostatnio znów jest o niej głośno i to nie tylko za sprawą muzyki. Gazety rozpisują się m.in. na temat jej rzekomego romansu z producentem "Pitbulla". Wokalistka, która dotąd nie wypowiadała się na ten temat, w końcu zdradziła, co naprawdę ich łączy!

 • Doda będzie miała dzieci, jeśli...

  Piosenkarka Dorota 'Doda' Rabczewska opowiada o ewentualnym macierzyństwie.

 • Wanda Rabczewska opowiada o swojej chorobie! "Żyję dzięki Dorocie!"

  Wanda Rabczewska opowiedziała o swojej chorobie na łamach jednego z tabloidów.

 • Największa "wtopa" Dody

  Dorota Rabczewska opowiada o (prawie) najbardziej wstydliwym zdarzeniu w jej życiu.

 • Doda zdradziła na kogo odda swój głos w wyborach prezydenckich. Andrzej Duda boleśnie skrytykowany!

  Doda (36 l.) zdążyła nas już przyzwyczaić do swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Piosenkarka zawsze szczerze mówiła, co myśli, nie przejmując się krytyką ze strony kolegów z branży i władz. Właśnie zdradziła, na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach. Andrzej Duda (48 l.) nie będzie zadowolony z tak bezlitosnej krytyki.

 • Doda nie wątpi w Adama

  Choć wciąż nie znalazł się dawca szpiku kostnego dla Adama 'Nergal' Darskiego, to Dorota 'Doda' Rabczewska nie wątpi w wyzdrowienie narzeczonego.

 • Doda zdradzona! Aż trudno w to uwierzyć...

  W miniony weekend Dorota Rabczewska otrzymała od mężczyzny wiadomość na Instagramie, w której nieznajomy skomplementował wygląd jej piersi. Artystka postanowiła sprawdzić status tajemniczego wielbiciela, który przysłał jej odważny komplement. Wynik śledztwa piosenkarki był zaskakujący! Okazało się, że fan, który napisał wiadomość Dorocie, żyje od wielu lat w szczęśliwym związku i ma narzeczoną...

 • Nie szanował Dody

  Dorota "Doda" Rabczewska niezbyt miło wspomina pracę z Januszem Józefowiczem, reżyserem między innymi słynnego musicalu "Metro". Jak donosi portal showbiznes.eu, piosenkarka w jednym z wywiadów skrytykowała Józefowicza, z którym swego czasu współpracowała.

 • Sensacyjne słowa Dody! Aż trudno uwierzyć!

  Doda Rabczewska-Stępień (35 l.) zdradziła swoje plany na najbliższą przyszłość. Fani będą w szoku...

 • Doda: Nowa płyta i Ameryka

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, w rozmowie z INTERIA.PL zdradziła swe najbliższe plany artystyczne. Już 3 października trafi do sklepów nowy album grupy, zatytułowany zagadkowo "Ficca", który formacja Dody zamierza promować także w Ameryce i być może w krajach Europy Zachodniej.

Wideo na temat: rabczewska zdradziła
 • Doda jurorką "The Voice of Poland"? Mamy komentarz!

  wykluczać Dodę, bo to bardzo dobra i kompletna artystka" - wychwalał ją Kurski. Rabczewska nie zaprzecza, że rozważa propozycję prezesa. Celebrytka wyznała, że bardzo lubi ten program i widziałaby się w fotelu jurora. Oznacza to, że miejsca będzie musiała jej ustąpić Maria Sadowska albo Natalia Kukulska. Sama Rabczewska zapewniła, że lubi obie artystki i nie chciała zdradzić, z którą wolałaby

 • Melancholia

  Kolejny po głośnym, prowokacyjnym Antychryście film Larsa von Triera. Tym razem autor Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami Melancholii są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd,...

 • Agnieszka Szulim: Doda pobiła również inne anonimowe osoby

  Agnieszka Szulim opowiedziała w "Dzień dobry TVN" o kulisach pobicia jej przez Dodę. Dziennikarka zdradziła, że dostaje maile od anonimowych osób, które także są ofiarami Rabczewskiej. "Z patologią trzeba walczy" - podkreśla. Sprawę planuje skierować do sądu. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Szukając Vivian Maier

  "Szukając Vivian Maier" to film pokazywany na festiwalach całego świata - od Toronto i Berlina po Miami i Rio de Janeiro – przedstawiający niewiarygodną, ale prawdziwą historię życia Vivian Maier, wybitnie uzdolnionej, a zarazem bardzo tajemniczej kobiety, która skrywała przed światem swój wielki talent. Całe życie pracowała jako skromna niania, opiekując się dziećmi z zamożnych rodzin. Nikt nie zwracał uwagi na to, że każdego dnia, w każdej wolnej chwili, robiła setki zdjęć, których nigdy...