• Informacje na temat:

  rachel hunter

Artykuły na temat: rachel hunter
 • Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  ...". W "Legionie" zobaczymy m.in. Dana Stevensa (" Downton Abbey "), Rachel Keller ("Fargo"), Jean Smart ("Fargo", "Fraiser"), Aubrey Plazę ("Parks and Recreation"), Billa Irwina ("Prawo i bezprawie: Sekcja specjalna") oraz Katie Ashelton ("Wirtualna liga"). Mindhunter Serial "Mindhunter" to ekranizacja książki "Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit" Johna Douglasa. Fabuła serialu...

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #72

  ...]: Agneeta Thacker, Leah Kreitz, Ianne Fields Stewart wystąpią w nowym serialu dla młodzieży zatytułowanym "Dash and Lily" . Oparta na podstawie powieści Rachel Cohn i Davida Levithana seria przedstawi(...) #27 [28 listopada]: Do obsady serialu "Selena" dołączyli Julio Macias, Jesse Posey, Hunter Reese Peña, Carlos Alfredo, Jr.  Juan Martinez, Daniela Estrada, Paul Rodriguez, Jr. Aktualizacja #26

 • R. Williams: Wytęskniona randka

  Jeden z największych przystojniaków w brytyjskim show biznesie, Robbie Williams, już nie jest sam! Wokalista umówił się na pierwszą randkę po półtorarocznej przerwie. Jego wybranką jest Valerie Cruz, 28-letnia aktorka, znana z telewizyjnej serii "Nip/Tuck".

 • Robbie Williams wziął ślub

  ...znanymi kobietami, w tym Nicole Appleton, obecnie żoną jego odwiecznego rywala na scenie muzycznej - Liama Gallaghera, oraz modelką Rachel Hunter. W jednym z wywiadów muzyk wyznał, że Field jest dla niego...

 • Rod Stewart wreszcie się rozwiódł

  61-letni Rod Stewart rozwiódł się z 36-letnią modelką Rachel Hunter. Co ciekawe, stało się to dopiero siedem lat po rozpadzie ich związku.

 • Najlepszy amerykański serial

  ...- maja dwie nieznane w Polsce produkcje: "Damages" i "Longford". Jak co roku nie zabrakło wielkich nazwisk wśród nominowanych aktorów: Glenn Close, Holly Hunter, Mary-Louise Parker, Jonathan Rhys(...) Close - Damages Minnie Driver - The Riches Edie Falco - Rodzina Soprano Sally Field - Brothers & Sisters Holly Hunter - Saving Grace Kyra Sedgwick - The Closer Najlepszy aktor w serialu dramatycznym...

 • Robbie Williams szuka żony

  Robbie Williams szuka kandydatki na żonę, po tym, jak rozstał się z modelką Rachel Hunter. Polskie wielbicielki piosenkarza mogą się jednak poczuć nieco zawiedzione, bowiem wokalista na swoje "łowy" ma zamiar wyruszyć wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

 • Rod Stewart ma synka

  W niedzielę, 27 listopada w jednym z londyńskich szpitali na świat przyszło pierwsze dziecko Roda Stewarta (60 l.) i jego 35-letniej narzeczonej Penny Lancaster. Ważący blisko 3,5 kg chłopiec czuje się bardzo dobrze. Niemal w tym samym czasie szkocki wokalista otrzymał informację o oficjalnym zakończeniu rozwodem swojego małżeństwa z Rachel Hunter (36 l.).

 • Zaręczyny Roda Stewarta

  Sprawdziły się krążące od końca 2004 roku pogłoski. Rod Stewart, 60-letni szkocki wokalista, poślubi swoją dziewczynę Penny Lancaster. Modelka (33 l.) przyjęła oświadczyny muzyka podczas rodzinnego pobytu w Paryżu. Ślub planowany jest w tym roku, jak Stewart ureguluje sprawy związane z rozwodem ze swoją drugą żoną Rachel Hunter (od 1999 roku są w separacji).

Zdjęcia na temat: rachel hunter
Wideo na temat: rachel hunter
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Manglehorn

  Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca "Spring...