• Informacje na temat:

  rachel hunter modelka

Artykuły na temat: rachel hunter modelka
 • Robbie Williams wziął ślub

  ...znanymi kobietami, w tym Nicole Appleton, obecnie żoną jego odwiecznego rywala na scenie muzycznej - Liama Gallaghera, oraz modelką Rachel Hunter. W jednym z wywiadów muzyk wyznał, że Field jest dla niego...

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Zaręczyny Roda Stewarta

  Sprawdziły się krążące od końca 2004 roku pogłoski. Rod Stewart, 60-letni szkocki wokalista, poślubi swoją dziewczynę Penny Lancaster. Modelka (33 l.) przyjęła oświadczyny muzyka podczas rodzinnego pobytu w Paryżu. Ślub planowany jest w tym roku, jak Stewart ureguluje sprawy związane z rozwodem ze swoją drugą żoną Rachel Hunter (od 1999 roku są w separacji).

 • Rod Stewart ma synka

  W niedzielę, 27 listopada w jednym z londyńskich szpitali na świat przyszło pierwsze dziecko Roda Stewarta (60 l.) i jego 35-letniej narzeczonej Penny Lancaster. Ważący blisko 3,5 kg chłopiec czuje się bardzo dobrze. Niemal w tym samym czasie szkocki wokalista otrzymał informację o oficjalnym zakończeniu rozwodem swojego małżeństwa z Rachel Hunter (36 l.).

 • Rod Stewart: Wkrótce ślub

  Kilkanaście dni po otrzymaniu rozwodu z drugą żoną, 36-letnią aktorką Rachel Hunter, Rod Stewart (61 l.) rozpoczął przygotowania do kolejnego ślubu. Jak już kilkakrotnie informowaliśmy, wokalista poślubi swoją narzeczoną Penny Lancaster (35 l.) w 2007 roku. Według nieoficjalnych informacji ma to być styczeń, choć wcześniej wspominano raczej o lecie.

 • R. Williams: Wytęskniona randka

  Jeden z największych przystojniaków w brytyjskim show biznesie, Robbie Williams, już nie jest sam! Wokalista umówił się na pierwszą randkę po półtorarocznej przerwie. Jego wybranką jest Valerie Cruz, 28-letnia aktorka, znana z telewizyjnej serii "Nip/Tuck".

 • Rod Stewart wreszcie się rozwiódł

  61-letni Rod Stewart rozwiódł się z 36-letnią modelką Rachel Hunter. Co ciekawe, stało się to dopiero siedem lat po rozpadzie ich związku.

 • Robbie Williams szuka żony

  Robbie Williams szuka kandydatki na żonę, po tym, jak rozstał się z modelką Rachel Hunter. Polskie wielbicielki piosenkarza mogą się jednak poczuć nieco zawiedzione, bowiem wokalista na swoje "łowy" ma zamiar wyruszyć wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

 • Żona Stewarta zatańczy?

  Penny Lancaster, była modelka i obecna żona Roda Stewarta, być może pojawi się w obsadzie kolejnej edycji brytyjskiego programu "Strictly Come Dancing", na którym oparta jest jego polska wersja "Taniec z gwiazdami".

 • Puddle Of Mudd: Ciężkie chwile wokalisty

  Wes Scantlin, wokalista grupy Puddle Of Mudd, przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Parę dni temu został aresztowany za zakłócanie porządku publicznego, gdy pojawił się na scenie zbyt pijany, by zagrać koncert. Być może powodem jego alkoholowych kłopotów jest rozstanie z modelką Rachel Hunter, wciąż oficjalną żoną Roda Stewarta.

Zdjęcia na temat: rachel hunter modelka
Wideo na temat: rachel hunter modelka
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.