• Informacje na temat:

  rachel nichols

Artykuły na temat: rachel nichols
 • "Zabójcze umysły”: Kolejna zmiana w obsadzie kultowego serialu!

  ...personalnych rotacji. Od odejścia Paget Brewster (Emily Prentiss) wakat próbowały kolejno zapełnić: Rachel Nichols, Jeanne Tripplehorn i Jennifer Love Hewitt. Jednak żadna z granych przez aktorki postaci nie...

 • "Continuum: Ocalić przyszłość" w telewizji Puls 2!

  ...(Rachel Nichols). Przez przypadek razem z partyzantami "Liber8" zostaje przeniesiona w czasie do 2012 roku... Kto swój, a kto wróg? Partyzanci nie tracą czasu i dzięki broni z przyszłości terroryzują...

 • Serialowa zima, czyli najnowsze zagraniczne premiery

  Mendes). Trójka nastolatków niespodziewanie znajdzie się w samym środku kryminalnego śledztwa. W drugoplanowych rolach występują: Luke Perry ("Beverly Hills, 90210"), Marisol Nichols ("Teen Wolf(...) prawdziwe. W obsadzie znaleźli się m.in. Dan Stevens ,Aubrey Plaza, Jean Smart, Rachel Keller, Jemaine Clement ,  Bill Irwin oraz Katie Ashelton. Twórcą serialu jest Noah Hawley, scenarzysta i producent...

 • Z serialu do wielkiego hitu

  Akinnuoye-Agbaje wcieli się w rolę postaci Heavy Duty. Film będzie opowiadał historię elitarnej jednostki bojowej, walczącej o wolność w miejscach gdzie jest ona mocno zagrożona. To kolejna po "Transformersach" produkcja, której inspiracją stała się seria zabawek firmy Hasbro. Kontrakty na udział w produkcji podpisali już między innymi Sienna Miller, Ray Park, Rachel Nichols ("Agentka o stu...

 • Bond z żoną na teatralnych deskach

  Aktorska para, Rachel Weisz i Daniel Craig zagrają razem na Broadwayu. Kinowy James Bond i jego żona wcielą się w główne role nowej wersji sztuki Harold Pintera "Zdrada", opowiadającej historię niewiernego małżeństwa.

 • Z "Zagubionych" do wielkiego hitu

  Adewale Akinnuoye-Agbaje, znany bardziej jako Mr. Eko z serial u "Lost" ("Zagubieni"), podpisał kontrakt na udział filmie "G.I. Joe". Wysokobudżetowa produkcja będzie obrazem opartym o linię zabawek znanych z lat osiemdziesiątych.

 • "Enemy" otworzy Festiwal w Berlinie

  "Enemy At the Gates", epicka opowieść z czasów drugiej wojny światowej, w reżyserii Jeana-Jacquesa Annauda, otworzy rozpoczynający się 7. lutego Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. W filmie, do którego zdjęcia realizowane były właśnie w tym mieście, wystąpili Joseph Fiennes, Jude Law, Rachel Weisz i Ed Harris.

 • Konkursowe filmy na Festiwalu w Berlinie

  Dwadzieścia pięć filmów walczyć będzie o Złotego Niedźwiedzia podczas 51. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpocznie się w lutym. W konkursie po kilku latach przerwy znalazł się też polski film - "Weiser" Wojciecha Marczewskiego. O laury ubiegać będą się również takie przeboje, jak "Bamboozled" Spike'a Lee, "Chocolat'' Lasse Hallstroma, "Finding Forrester'' Gusa Van Santa i "Traffic'' Stevena Soderbergha.

 • Eastwood górą u krytyków

  Film "Rzeka tajemnic" w reżyserii Clinta Eastwooda otrzymał najwięcej nominacji do nagród Critics' Choice Awards, przyznawanych przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Association). Mroczny dramat opowiadający o zbrodni, która po latach łączy ponownie przyjaciół z dzieciństwa, uzyskał aż osiem nominacji. Drugie miejsce w tej rywalizacji przypadło filmowi "Nasza Ameryka" Jima Sheridana, któremu przyznano siedem nominacji.

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.