• Informacje na temat:

  rachel nichols aktorka

Artykuły na temat: rachel nichols aktorka
 • "Zabójcze umysły”: Kolejna zmiana w obsadzie kultowego serialu!

  ...personalnych rotacji. Od odejścia Paget Brewster (Emily Prentiss) wakat próbowały kolejno zapełnić: Rachel Nichols, Jeanne Tripplehorn i Jennifer Love Hewitt. Jednak żadna z granych przez aktorki postaci nie(...)Od września w drugoplanowej roli pojawi się Aisha Tyler, aktorka telewizyjna oraz filmowa („The Archer”, „CSI”, „Przyjaciele”) jak i prezenterka telewizyjna („The Talk”). W „Zabójczych umysłach...

 • Bond z żoną na teatralnych deskach

  Aktorska para, Rachel Weisz i Daniel Craig zagrają razem na Broadwayu. Kinowy James Bond i jego żona wcielą się w główne role nowej wersji sztuki Harold Pintera "Zdrada", opowiadającej historię niewiernego małżeństwa.

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

 • Eastwood górą u krytyków

  Film "Rzeka tajemnic" w reżyserii Clinta Eastwooda otrzymał najwięcej nominacji do nagród Critics' Choice Awards, przyznawanych przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Association). Mroczny dramat opowiadający o zbrodni, która po latach łączy ponownie przyjaciół z dzieciństwa, uzyskał aż osiem nominacji. Drugie miejsce w tej rywalizacji przypadło filmowi "Nasza Ameryka" Jima Sheridana, któremu przyznano siedem nominacji.